Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Turisticky zajímavá místa | Pivní lázně Harrachov

Pivní lázně Harrachov

Harrachov 95
Harrachov 51246

GPS: 50°46'56" N, 15°25'9" E
Tel.: +420 481 528 141
Tel.: +420 481 528 142
Email: pivnilazne@sklarnaharrachov.cz
Web: www.sklarnaharrachov.cz/lazneinfo.php

Sdílet na Facebooku

Relaxace jedinečného druhu

Kombinace slov „pivo” a „lázeň” u někoho mohou vzbuzovat neskutečně vášnivé reakce. Možná právě proto jsou harrachovské pivní lázně pro návštěvníky tak atraktivní.

Unikátní způsob wellness

Pivní lázně patří do komplexu pivovaru a sklárny Novosad a působí přímo na centra všech smyslů. Jedná se o čtvrté pivní lázně na světě a druhé v Česku, rozhodně jsou však svým způsobem jedinečné. Harrachovské pivní lázně byly otevřeny v roce 2007, aby využily léčebnou terapii z nepasterizovaného kvasnicového piva z místního minipivovaru. Díky koupeli se vám nejen zregeneruje pokožka, odplaví škodlivé látky z těla, ale zároveň získáte omlazující efekt. Procedura velmi dobře působí na léčbu akné.

Minutami strávenými na proceduře načerpáte vitamíny a minerály a postaráte se o zlepšení obranyschopnosti vašeho těla. Prohřejete tělo, odpočinete si a uvolníte se.

V lázních si užijete netradiční terapii v klidném a pohodovém prostředí. Po ní může následovat relaxační masáž nebo malé pivo z místního pivovaru, ze kterého pocházejí všechny pivní produkty.


Galerie

Mapa