Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

„Harrachov za polovinu – Happy Weekend" 17.6.-19.6. 2011

Akce „Harrachov za polovinu – Happy Weekend“ proběhne od pátku 17. 06. do neděle 19. 06. 2011.

Akce „Harrachov za polovinu – Happy Weekend" proběhne od pátku 17. 06. do neděle 19. 06. 2011. Každý návštěvník Harrachova bude mít o tomto víkendu možnost využít adrenalinové a volnočasové aktivity například oblíbené bobové dráhy, lanové dráhy nebo obří houpačky v kombinaci například s návštěvami muzeí, místní sklárny nebo minipivovaru za výrazně nižší, až poloviční ceny. K tomu se přiřazuje i nabídka nižších cen vybraného ubytování a gastronomických služeb.

Bude k tomu postačovat jen zakoupení speciálního víkendového pasu ve formální ceně 50 Kč pro každého návštěvníka (děti do 10-ti let mají pas zdarma) v kanceláři IC KRNAP Harrachov pod autobusovým nádražím a také v budově Rotunda firmy JPK v centru Harrachova. Ke každému víkendovému pasu bude předán manuál s kompletním seznamem „Harrachova za polovinu – Happy Weekendu".

Podle manuálu k víkendovému pasu si návštěvníci Harrachova budou moci sestavit celý víkendový program. Tedy volnočasové aktivity, adrenalinové zážitky, návštěvy muzeí, sklárny, pivovaru, lázní, ale i možnost zajednání ubytování a stravování za podstatně výhodnějších, než pultových cen.

Celá rodina může během harrachovského „Happy Weekendu" ušetřit za prima aktivní víkend až tisíce korun svého rodinného rozpočtu.

Galerie