Turistický portál Harrachova

Úvod > Harrachov

Město Harachov

Harachov v Krkonoších – Vítáme Vás na oficiálním informačním portálu pro ubytování v Harachově, počasí Harachov, webkamera Harrachov a další informace které Vám pomohou prožít příjemnou dovolenou v v tomto centru Západních Krkonoš.

Harrachovský sklář František Střelec

Město Harachov

Město Harachov nabízí mnoho způsobů jak prožít příjemnou dovolenou v Krkonoších ať už jste vyznavači aktivní dovolené nebo dáváte přednost relaxaci a odpočinku. Aktivním návštěvníkům nabízí město Harachov tyto aktivity: Lezeckou stěnu, lanové centrum, vertical park, squash, tenis, bobová dráha Harachov, tenisovou halu, Sportovní centrum 007 Harachov, nordic walking a mnoho dalších aktivit. Pro návštěvníky, kteří radši vyznávají odpočinek, relaxaci a procházky na čerstvém vzduchu Harachov nabízí: muzea, pivní lázně, sklárna, wellness centra a mnoho dalších zajímavých míst. Pro vyznavače zimních radovánek je tu Skiareál Harrachov vybavený moderními lanovkami, vleky a sněhovým zasněžíváním. Harachov nabízí celou řadu sjezdovek jak pro začátečníky tak pro pokročilé a to pro snowboardisty i lyžaře. Pro méně zdatné nabízí Harachov lyžařské a snowboardové školy kde učí pouze vyškolení a certifikovaní učitelé lyžování a snowboardingu. Hotely Harachov a pensiony Harachov nabízejí také možnost zakoupit skipas s 15% slevou a to jak s platností pouze pro Harachov tak pro celou oblast Skiregionu. Ubytování v Harachově si můžete také zakoupit v jednom balíčku s permanentkou na vleky a lanovky Harachov.

Informační portál Harachov

Informační portál Harachov-info nabízí ucelené infomace o městu Harachov od tipů na výlety až po výběr vhodného ubytování nebo nabídky teambuilding akcí. Naše hlavní nabídka obsahuje tyto sekce a služby:

Děkujeme Vám za návštěvu informačního portálu www.harrachov-info.cz a těšíme se na Váš pobyt v Harachově.


 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-10-18 St 18.10.den 17°C / noc 9°C
  • 2017-10-19 Čt 19.10.den 17°C / noc 8°C
  • 2017-10-20 Pá 20.10.den 17°C / noc 8°C
 

více

Harrachov Facebook