Turistický portál Harrachova

Úvod > Harrachov > Harrachov Card

Harrachov Card

HARRACHOV CARD je věrnostní karta pro Vás - návštěvníky Harrachova, díky které můžete získat slevy na služby i další výhody. Kartu můžete získat zdarma při ubytování v hotelu či pensionu zapojeném do systému HARRACHOV CARD, nebo si kartu koupit na vybraných místech.

Po ukončení platnosti se karta nevrací a zůstává Vám jako vzpomínka na příjemně strávenou dovolenou v Harrachově.

JAK ZÍSKÁTE HARRACHOV CARD

ZDARMA - KARTA HOSTA (na délku Vašeho pobytu v Harrachově)

Pokud se v Harrachově ubytujete u člena Sdružení pro rozvoj cestovního ruchu (SCRH), máte automaticky nárok na bezplatné vydání HARRACHOV CARD a následně na získání slev a výhod, které tato karta nabízí.

Po příjezdu jednoduše požádejte o HARRACHOV CARD svého ubytovatele, který ji zdarma vystaví na Vaše jméno a délku pobytu. Kartu může získat každá osoba od 4 let.

Seznam ubytovatelů, u kterých je možné HARRACHOV CARD zdarma získat, naleznete zde

ZAKOUPENÍM - KARTA PLACENÁ (platnost 2 měsíce od vydání karty)

Do budoucna se uvažuje i o této variantě karty, kterou si host bude moci koupit na vybraných místech za cenu 100,- Kč pro dospělé a 20,- Kč pro děti od 4 do 12 let. Doba platnosti placené HARRACHOV CARD bude 2 měsíce od vydání karty behěm zimní sezony od 1. prosince do 30. dubna nebo letní sezony od 1. května do 30. listopadu.

JAK FUNGUJE HARRACHOV CARD

Ihned po obdržení HARRACHOV CARD můžete začít čerpat slevy a výhody, a to prokázáním se touto kartou u jednotlivých poskytovatelů slev a výhod, kteří jsou do systému HARRACHOV CARD zapojeni.

Pro Vaši snadnější orientaci je samolepkou HARRACHOV CARD označen:

  • Ubytovatel, u kterého lze HARRACHOV CARD získat zdarma,
  • Prodejní místo, kde lze HARRACHOV CARD zakoupit,
  • Poskytovatel slevy, u kterého lze po předložení HARRACHOV CARD získat slevu na služby, prodávané zboží, vstupné atd.

Aktualizovaný seznam a rozsah poskytovaných služeb a výhod, který je odlišný pro HARRACHOV CARD - KARTU HOSTA a HARRACHOV CARD - KARTU PLACENOU, je k dispozici v sekci "Kde získáte výhody" a na všech výdejních / prodejních místech, kde lze HARRACHOV CARD získat.

V případě ztráty HARRACHOV CARD kontaktujte konkrétní místo, kde byla Vaše karta vydána. Po prokázání Vaší totožnosti bude Vaše původní karta zablokována a vydána karta nová.

HARRACHOV CARD je nepřenosná. Žadatel o vydání a následně i držitel této karty jsou povinni prokázat na požádání svoji totožnost na výdejních / prodejních místech i u poskytovatelů slev a výhod. Podrobné smluvní podmínky k získání a využívání HARRACHOV CARD jsou k dispozici na všech výdejních / prodejních místech.

 

 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-10-18 St 18.10.den 17°C / noc 9°C
  • 2017-10-19 Čt 19.10.den 17°C / noc 8°C
  • 2017-10-20 Pá 20.10.den 17°C / noc 8°C
 

více

Harrachov Facebook