Turistický portál Harrachova

Úvod > Ubytování > Hotely > Pytloun**** Hotel Harrachov Harrachov

Pytloun**** Hotel Harrachov Harrachov

Pytloun**** Hotel Harrachov

Hotel Harrachov - ubytování Harrachov

Pytloun**** Hotel Harrachov
Rýžoviště 489,
512 46 Harrachov

GPS: 50° 45' 42" N, 15° 26' 48" E

REZERVOVATBooking.com On-Line Rezervace

Pytloun**** Hotel Harrachov

Bazén Parkoviště Sauna TV / Sat Bar Zvířata povolena Nekuřácké pokoje Internet Apartmán

Autobus * Rodiny s dětmi * Zima / Léto * Restaurace * Kavárna * Snídaně * Dětský koutek * Konferenční místnost * Lyžárna * Masáže * Plná penze * Polopenze * Relaxation Centre * Skibus * Stolní tenis * Šipky * Letní terasa * Úschovna kol * WIFI internet * Ubytování pro školy

 
  • lůžek: 95
    pokojů: 30
  • centrum: 15 minut chůze
    vlek: 200 m

Při rezervaci ubytování přes harrachov-info.cz, budete spojeni přímo na Pytloun**** Hotel Harrachov, který garantuje nejlepší cenu. Nejedná se o zprostředkování ubytování agenturou!

Pytloun**** Hotel Harrachov

Pytloun Hotel**** Harrachov  se nachází v klidné části Harrachova. Svojí pozicí je atraktivní zejména pro lyžaře, neboť čtyřsedačková lanovka se nachází pouhých 250 metrů od objektu. V blízkém okolí jsou také menší vleky, které ocení zejména začátečníci a děti. V letních měsících je ideální  pro rodinnou rekreaci a cykloturistiku.

Pytloun Hotel**** Harrachov nabízí kvalitní ubytování s bohatou škálu služeb za příznivé ceny. Pro rodiny s malými dětmi jsou k dispozici dvoulůžkové pokoje se dvěma přistýlkami. Pro větší skupiny jsou k dispozici tří až pětilůžkové pokoje, či dva apartmány. Součástí většiny pokojů je balkón s venkovním posezením a výhledem na severní svah Čertovy hory.

Součástí hotelu je restaurace, kavárna, herna, hotelový bar, herna pro děti a školící místnost pro 150 osob, která je ideální pro svatební hostiny, rauty, firemní večírky, bankety, koktejly, reklamní akce podniků a institucí, obchodní jednání. Hotel je vhodný k pořádání teambuildingových akcí.


Pytloun**** Hotel Harrachov - Fotogalerie

Pytloun**** Hotel Harrachov - Mapa

[ zpět ]

 
 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-11-19 Ne 19.11.den 1°C / noc -2°C
  • 2017-11-20 Po 20.11.den 0°C / noc -2°C
  • 2017-11-21 Út 21.11.den 4°C / noc 0°C
 

více

Harrachov Facebook