Turistický portál Harrachova

Úvod > Ubytování > On-line rezervace > Pension Krakonoš Harrachov

Pension Krakonoš Harrachov

Pension Krakonoš

Pension Harrachov - ubytování Harrachov

Pension Krakonoš
Harrachov 172,
512 46 Harrachov

GPS: 50° 46' 26" N, 15° 25' 31" E

REZERVOVATBooking.com On-Line Rezervace

Pension Krakonoš

Parkoviště Sprcha WC TV / Sat

Rodiny s dětmi * Restaurace * Lyžárna * Letní terasa * Venkovní hřiště * WIFI internet

 
  • lůžek: 12
    pokojů: 4
  • centrum: centrum
    vlek: 200 m

Při rezervaci ubytování přes harrachov-info.cz, budete spojeni přímo na Pension Krakonoš, který garantuje nejlepší cenu. Nejedná se o zprostředkování ubytování agenturou!

Pension Krakonoš

Penzion Krakonoš

Rodinný penzion Krakonoš je umístěn v samotném centru rekreačního střediska Harrachov v Krkonoších. Penzion se nachází v blízkosti sedačkové lanovky na Čertovu horu (200m), běžeckých a sjezdových tratí, tréninkového svahu s vleky s možností využití lyžařské školy pro děti i dospělé (50m),od léta 2008 by měla v blízkosti našeho penzionu vyrůst horolezecká stěna pro veřejnost.

Nabídka pensionu

Pro hosty pensionu jsou je k dispozici zapůjčení horských kol, lyží, snowboardů a sáněk, golfového vybavení. Dále je možná rezervace ve Wellness centru, squash, fitcentru, ale i výlety nejen po okolí s průvodcem.

K ubytování penzion nabízí 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek, sprchovým koutem a WC,TV se satelitním příjmem,vysokorychlostním připojením k internetu Wi-Fi zdarma a překrásným výhledem na skokanský areál.
Úschovna lyží a kol je k dispozici, parkoviště s kamerovým systémem a dětské hřiště je hned u penzionu. Penzion se nachází v centru Harrachova, přesto na klidném místě s krásným výhledem, a proto je ideální i pro rodiny s dětmi.

Pro klienty,kteří využijí půjčovnu lyží nebo lyžařskou školu nabízíme 10% slevu na zapůjčené vybavení. K dispozici je stylová restaurace s letní terasou.


Pension Krakonoš - Fotogalerie

Pension Krakonoš - Mapa

[ zpět ]

 
 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-09-26 Út 26.09.den 13°C / noc 8°C
  • 2017-09-27 St 27.09.den 18°C / noc 10°C
  • 2017-09-28 Čt 28.09.den 17°C / noc 9°C
 

více

Harrachov Facebook