Turistický portál Harrachova

Úvod > Ubytování > Pensiony > Pension Rázlovi Harrachov

Pension Rázlovi Harrachov

Pension Rázlovi

Pension Harrachov - ubytování Harrachov

Pension Rázlovi
Harrachov 236,
512 43 Harrachov

GPS: 50° 46' 21" N, 15° 26' 1" E

REZERVOVATBooking.com On-Line Rezervace

Pension Rázlovi

Parkoviště WC TV / Sat Zvířata povolena Nekuřácké pokoje

Možnost vlastního vaření * Půjčovna lyží * Úschovna kol * WIFI internet * Venkovní gril

 
  • lůžek: 12
    apartmánů 3
  • centrum: 5 minut chůze
    vlek: 300 m

Při rezervaci ubytování přes harrachov-info.cz, budete spojeni přímo na Pension Rázlovi, který garantuje nejlepší cenu. Nejedná se o zprostředkování ubytování agenturou!

Pension Rázlovi

Penzion Rázlovi

Penzion nabízí ubytování v nejkrásnější části Harrachova, na Hřebenkách. Vybrat si můžete ze 3 kompletně zařízených dvoupokojových apartmánů (2 až 4 lůžka v jednom apartmánu). Vybavená kuchyňka (lednice, mikrovlná trouba), TV-Sat, WC, sprcha a umyvadlo. Hosté mohou využívat zdarma internet (WiFi) a parkování přímo na dvoře pensionu. Samozřejmostí je lyžárna a úschovna kol.

V letních měsících nabízíme příjemné posezení na zahradě, kde jsou k dispozici lehátka a gril. Z oken penzionu je krásný výhled na lyžařský a skokanský areál.

Atrakce okolí pensionu a města

Harrachov nabízí řadu turistických a cyklistických tras na hřebeny Krkonoš, Jizerských hor i do nedalekého Polska. 300 m od penzionu je areál s přírodním koupalištěm, minigolfem, stolním tenisem a čtyřmi tenisovými kurty včetně občerstvení. V zimě je zde v provozu jedna z nejlepších lyžařských škol pro děti i dospělé. Nedaleko je i Mumlavský vodopád a jiné atrakce (bobová dráha Harrachov, sklárna či pivní lázně Harachov atd.) Lyžařský areál na Čertově hoře se nachází 5 minut volné chůze od pensionu. Pro hosty nabízí penzion 15% slevu při zapůjčení lyžařského vybavení v nedaleké půjčovně. Půjdete-li na běžky, rádi Vám poradí, co namazat.


Pension Rázlovi - Fotogalerie

Pension Rázlovi - Mapa

[ zpět ]

 
 
 

Počasí Harrrachov

  • 2017-09-26 Út 26.09.den 13°C / noc 8°C
  • 2017-09-27 St 27.09.den 18°C / noc 10°C
  • 2017-09-28 Čt 28.09.den 17°C / noc 9°C
 

více

Harrachov Facebook