Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Aktivity (léto) | Bobová dráha + Monkey park

Bobová dráha + Monkey park

Bobová dráha + Monkey park

Oblíbená destinace v Harrachově

Jízda koečkového bobu v nerezovém korytu nabízí adrenalinouvou zábavu pro děti i dospělé návštěvníky Harrachova. Dobrou zábavu si můžete dokonale užít v Monkey parku, který je součástí areálu.

Bobová dráha

Špičková zahraniční technologie bobové dráhy umožňuje v Harrachově vrcholný zážitek z jízdy.
Tato atrakce je určena pro všechny od 2 do 100let:

  • děti (od 2 let mohou děti na bobovou dráhu v doprovodu starších návštěvníků)
  • mladí vyznavači sportovní jízdy a adrenalinu
  • dříve narození pro klidnou relaxační jízdu


Rychlost bobu ovládají jezdci sami pomocí brzdové páky a tak si každý zvolí své vlastní tempo, které mu vyhovuje. Na bobové dráze lze jezdit samostatně nebo ve dvojici se svými dětmi či kamarády.

Tipy na dopravu: Bobovou dráhu najdete přímo za prodejnou potravin v sídlišti (nedaleko od muzea skla), hned při vjezdu do Anenského údolí. Pro ty, kteří Harrachov tak dobře neznají, je nejlepším orientačním bodem benzínová stanice hned na vjezdu do města.  Před ní odbočíte vpravo, a cca po 300  metrech jste přímo u spodní stanice bobové dráhy.

 

Monkey park

Jedná se o 273 m dlouhé lanové centrum se 14 překážkami pojmenované jako MONKEYPARK, je situováno přímo v areálu a z části, 84m lanovým přejezdem (lanovkou), i nad bobovou dráhou Harrachov.

MONKEYPARK je určen nejširší veřejnosti včetně dětí od 140 cm výšky. Je projektován a koncipován tak, aby ho mohl absolvovat i absolutně netrénovaný turista nebo dítě od dané výšky. Návštěvník Harrachova, se tak zde bude moci kromě svezení na bobové dráze věnovat na jednom místě i další atraktivní aktivitě.

Atraktivita MONKEYPARKU spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 - 7 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální základny, na nichž si návštěvník jednak odpočine a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou.


Galerie

Mapa

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky