Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Harrachov

Harrachov

Město skla a sportu

Zveme vás do Harrachova, horského střediska v Krkonoších, které nabízí pestré aktivity v kterémkoliv ročním období. Máme pro vás nejen přehled aktualit, ale také informace k počasí v Harrachově. Aktuální situaci vám přiblíží webkamera a nechybí ani rozmanité tipy na ubytování v Harrachově. Zprostředkujeme vám spoustu nápadů, jak si užít dovolenou v letovisku Západních Krkonoš.

Relaxace i bohaté pohybové aktivity

Do Harrachova můžete zamířit jen tak na výlet, na víkend nebo dokonce celou dovolenou. Nudit se rozhodně nebudete a zajímavých příležitostí najdete dostatek.

Aktivní Harrachov

Milujete adrenalin a pestré sportovní vyžití? Skvěle! V Harrachově se vám bude líbit. Máme tu bohatou nabídku aktivit: lezecká stěna, lanové centrum, vertical park, squash, tenis, bobová dráha Harrachov, tenisová hala, Sportovní centrum 007 Harachov, ale to ani zdaleka není vše.

Relaxační Harrachov

Pokud patříte mezi návštěvníky, kteří se raději vydají na procházku, využijete ideální podmínky pro nordic walking. Harrachov je výborným výchozím bodem pro různé výlety na krátké vzdálenosti - atraktivní jsou třeba Mumlavské vodopády, ale vydat se můžete i na delší trasy. Odpočinku, relaxace a procházek na čerstvém vzduchu si u nás skutečně užijete. Nenechte si ujít návštěvu muzeí, pivní lázně, sklárnu, nechte se hýčkat ve wellness centrech. Harrachov nabízí mnoho dalších zajímavých míst.

V Harrachově máte řadu možností za každého počasí. Poradíme, co dělat, když venku prší?

Harrachov v zimě

I v zimě je Harrachov skutečným rájem. Vydejte se do Skiareálu Harrachov, který je vybaven moderními lanovkami, vleky a zasněžováním. V Harrachově najdete celou řadu sjezdovek určených pro začátečníky i pro pokročilé - snowboardisty i lyžaře. Pokud s lyžováním nebo snowboardováním začínáte, můžete využít některé z lyžařských a snowboardových škol, kde se o vás nebo vaše děti postarají vyškolení a certifikovaní učitelé lyžování a snowboardingu.

Výhodné lyžování

Nejen hotely v Harrachově, ale i penziony nabízejí také možnost zakoupit skipas pro Skiareál Harrachov s 15% slevou. Pohodlný nákup můžete provést, když si zakoupíte v jednom balíčku ubytování v Harrachově s permanentkou na místní vleky a lanovky.

Informační portál Harrachov

V našem informačním portálu naleznete vše, co byste mohli potřebovat pro výlet nebo dovolenou v Harrachově:

·    předpověď počasí pro region Harrachov,

·    sněhové zpravodajství Harrachov,

·    webkamera Harrachov,

·    mapa Harrachova.

Pomáháme vám také v Harrachově nalézt kvalitní zázemí.
Ubytování v Harrachově je velmi pestré:

·    hotely,

·    penziony,

·    apartmány,

ale také se můžete nechat hýčkat a vybrat wellness pobyty,

nechybí ani nabídka last minute Harrachov.

 

To ale ani zdaleka není vše. Chcete se dozvědět o městu více? Přečtěte si historii města Harrachov. Nenechte si ujít ani základní informace o našem regionu: Krkonoše. Upozorníme vás na zajímavá místa v Harrachově a nabídneme tipy na výlety z Harrachova.

Kam se ve městě vydat?

·    Muzea,

·    Sklárna Harrachov,

·    Pivovar Harrachov,

·    Pivní lázně.

Kde se dobře najíst? Podívejte se na přehled: restaurace v Harrachově.

Pobyt v našem městě je vždy krásný, ale může být i výhodný. S věrnostní kartou Harrachov Card ušetříte.

Těšíme se, až do Harrachova přijedete.

 

Přijďte pobejt!Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky