Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Aktivity (léto) | Tandemové létání - paragliding

Tandemové létání - paragliding

Tandemové létání - paragliding

GPS: 50°46'21" N, 15°25'33" E
Tel.: +420 777 311 661
Email: info@elspeedo.cz
Web: www.chciletat.cz

Sdílet na Facebooku

Harrachov z ptačí perspektivy

Jste adrenalinoví nadšenci nebo byste chtěli jednou také zažít něco nového? Vyzkoušejte paragliding a možnost pozorovat Harrachov z jiné perspektivy. Uvidíte krásnou krajinu hezky z výšky.

Vybavení na paragliding

Díky tandemovému létání zažijete neuvěřitelný pocit při letu. Stačí se dopravit na Čertovu horu a spolu s certifikovaným pilotem vyletět. Paragliding můžete vyzkoušet v létě i v zimě. Stačí dobré oblečení - dlouhé kalhoty, mikina s dlouhým rukávem, sluneční brýle a pevnější, pokud možno kotníkovou obuv. Hodí se také bunda proti větru a tenké rukavice. V zimě je třeba přizpůsobit oblečení podmínkám. Abyste jedinečný zážitek zdokumentovali, nezapomeňte si s sebou vzít foťák nebo kameru.

Pro všechny věkové hranice klidný i adrenalinový let

Tandemové létání se hodí pro všechny věkové hranice. Stačí zvládnout 20m rozběh, a pak už jen letět. Zvládnou ho tedy nejen děti, ale i starší osoby, které se chtějí vznést nad koruny stromů. Let může být klidný a odpočinkový. Pokud byste si rádi dopřáli vzrušení a krásné pohledy z větší výšky nebo zkusili akrobatické figury, stačí se domluvit.  

Místo setkání

Po dohodě s pilotem se můžete setkat u dolní stanice severní lanovky na Čertovu horu, u kanceláře Classic lyžařské školy, nebo na vrcholu Čertovy hory u horní stanice lanovky. Lanová dráha je v provozu denně od 8-18 hodin.

Podle aktuálního směru větru se na místě zvolí vhodné startoviště.

 

 


Galerie

Mapa

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky