Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Aktivity (zima) | Krkonošská magistrála

Krkonošská magistrála

Krkonošská magistrála

GPS: 50°46'13" N, 15°26'30" E

Sdílet na Facebooku

Přechod Krkonoš na běžeckých lyžích

Krkonošská magistrála je určena převážně zdatnějším lyžařům a to prImárně z důvdu délky celé trasy. Rekreační lyžaři mohou využít její jedotlivé úseky. Celá trasa vede z Harrachova, končí v Žacléři a je dlouhá 71km. 

Z Harrachova se vydáte okolo autobusového nádraží podél řeky Mumlavy na Krakonošovu snídani, tam se dáte v levo a po slušném výstupu dorazíte na Voseckou boudu. Odtud na křižovatku U čtyřech pánů a dále na Vrbatovu boudu. Poté se klesá přes Mísečky až do Špindlerova Mlýna. Jak je vidno, tento výlet je dobré si připravit do předu a na celý přechod je vhodmé mít alespoň 2 dny. 

Všechny body přechodu

Harrachov – Krakonošova snídaně – Vosecká bouda – křižovatka U čtyř pánů – Vrbatova bouda – Horní Mísečky – Špindlerův Mlýn – Skiareál Svatý Petr – Krásná pláň – Klínové boudy – Rozcestí – Dvorská bouda – Liščí hora – Lesní bouda – Pec pod Sněžkou – Lučiny – Kolínská bouda – Černá hora – Velké pardubické boudy – Modré kameny – Krausovy boudy – Weissovy domky – Horní Maršov – Rýchorská bouda – Horní Albeřice – Lysečinská bouda – Pomezní boudy v Malé Úpě – Žacléř

Náladové počasí

Nezapomeňte zkontrolovat aktuální předpověď počasí ZDE. Počasí dokáže být pěkně náladové, rozhodně ho nepodcňujte!


Galerie

Mapa

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky