Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Čermák Rent Ski

Čermák Rent Ski
Harrachov 189
Harrachov 51246

GPS: 50°46'21" N, 15°25'40" E
Email: sportcermak@centrum.cz

Sdílet na Facebooku

Půjčovna rychlostního lyžaře Radka Čermáka

Provozovny se nachází přímo u lanové dráhy a v centru Harrachova. Naši profesionální pracovníci vám rádi poradí a pomůžou s výběrem vhodného vybavení dle vašich schopností, jízdního stylu a stavu sjezdových tratí.  

Více jak 500 kompletů lyžařské výstroje, carvingových lyží značek Sporten, Völkl, Salomon a Elan. Lyžařské boty nejen pro začátečníky, ale i s vyšším flex indexem pro už zkušené lyžaře značek Atomic, Salomon, Tecnica. Snowboardy světových značek s kvalitním vázáním. Běžecké lyže jak pro techniku bruslení tak na klasiku s vázáním SNS, značek Atomic, Rossignol a Sporten. Zapůjčit je možné i lyže na skialp, freestyle, freeride či sněžnice, pro nevšední výlety a zážitky na horách. Jen u nás jsou možné k zapůjčení i závodní lyže ze světového poháru FIS, od lyží na slalom až po lyže na rychlostní lyžování. Samozřejmostí jsou brýle, rukavice, přilby a chrániče páteře.

Lyže a snowboardy jsou vždy v perfektním stavu, kontrolu, údržbu, broušení zajišťujeme v našem servisu na strojích Reichmann.
Mázání vosky TOKO, vždy zažehlením za tepla.
V případě neúmyslného poškození nebo zlomení lyží zákazníkům neúčtujeme žádnou náhradu škody!!!

Pozor novinka! – FREE DEPOT

Už nemusíte nosit svoje lyže do vzdálených hotelů a penzionů. U nás zapůjčenou výstroj Vám rádi na každý večer zdarma uschováme a vysušíme!

V půjčovně Vám poradí nejrychlejší český lyžař RADEK „RAKETA“ ČERMÁK, držitel světového rychlostního rekordu na běžkách.  


Galerie

Mapa

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky