Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Adrenalinová zábava v Harrachově

Adrenalinová zábava v Harrachově Harrachov nabízí jako jedno z mála horských středisek nepřeberné množství zábavy i v letních měsících.

Harrachov nabízí jako jedno z mála horských středisek nepřeberné množství zábavy i v letních měsících. Mezi ty adrenalinové patří bezesporu Lanové centrum které se nachází na křižovatce na "Mýtě" Jedná se o jedinečný zábavní park o rozloze 5500 m2 kde najdou vyžití jak dospělí tak děti.

V lanovém centru na vás čeká:

areál nízkých překážek, nově otevřený areál nízkých týmových překážek, tréninková stěna, několik aktivit zvaných „problem solving“, dále pak 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů) a na závěr věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.

Lanové centrum Proud - Harrachov

nabízí originální prostředí pro nevšední dobrodružství, aktivní odpočinek, odreagování. Náš nápaditý program lze navíc uzpůsobit přesně podle vašich představ tak, aby si každý návštěvník odnesl nezapomenutelné zážitky a pocit uspokojení z překonání sama sebe.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky