Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Bobová dráha a Monkey Park – zdravý harrachovský adrenalin

Bobová dráha a Monkey Park – zdravý harrachovský adrenalin

Aktivní a bezpečná zábava pro všechny generace v klidné části Harrachova.

Nedílnou součástí návštěvnických atraktivit Harrachova je areál Bobové dráhy a překážkového Monkey parku. Jsou určeny široké veřejnosti, tedy dětem od dvou let (v doprovodu starších osob), po nejstarší kmety. Bobová dráha v Harrachově je spolu s dopravním zařízením cca 1.000 metrů dlouhá. Má 17 zatáček a dvě atraktivní nadzemní křížení. Pro možnost večerních jízd je vlek i dráha osvětlena. Nerezové koryto dráhy a vleku v celé délce vyhříváno.

Okolí dojezdu bobové dráhy bylo dopracováváno do lesoparkové podoby s lavičkami, průtočným potůčkem s dřevěným vantrokem a dětmi hodně oblíbenými volně manipulovatelnými propustmi, lesním jezírkem a klidovou odpočinkovou travnatou plochou a doslova nepřehlédnutelným magnetem je tu originální strom „Botovník“.

 

„MonkeyPark Harrachov" je situován v okolí poslední zatáčky bobové dráhy Harrachov a disponuje celkem 29 překážkami v souhrnné délce 403 metrů.  Atraktivita  spočívá v postupném zdolávání překážek zavěšených na lanech mezi stromy ve výšce 3 až 7 metrů, nevýše 9 metrů. Na stromech jsou přitom připevněny mezi jednotlivými překážkami speciální „základny“, na nichž si návštěvník jednak odpočine, a také se přesune po překonání jedné překážky na druhou. Každý návštěvník dostane před zahájením překonávání překážek MonkeyPark potřebnou odbornou instruktáž a i jeho další pohyb je stále pod dohledem  označených instruktorů.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky