Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Březnové lyžování v Harrachově

Březnové lyžování v Harrachově I s blížícím se nástupem jara si v Harrachově pěkně zalyžujete a i zabavíte!

Jarní prázdniny se přehouply do své druhé poloviny a mnohým školákům a jejich rodičům již skončily. Přesto zimní sezona v Harrachově zdaleka nekončí, ba naopak. Sněhu je i přes oblevu stále dost a navíc jarní sluníčko je jistě příjemným bonusem pro lyžařský sport. Sjezdovky harrachovského Sportovního areálu díky dokonalému systému umělého zasněžování slibují kvalitní lyžovačku ještě klidně několik týdnů po nástupu jara. Svým profilem jsou ideální jak pro velmi zdatné lyžaře, ale i začátečníky. V Harrachově na Vás čekají dvě pohodlné čtyřsedačkové lanovky. Z více než 1000 metrů vysoké Čertovy hory klesají do malebného údolí tratě s délkou 1259, 1640, 1850 a 2220 metrů. Na dvou červených sjezdovkách se nacházejí pasáže, v nichž si užijete okamžiky plné pohody. Vyznavači adrenalinu si přijdou na své zejména na černé sjezdovce a terénním freestyle parku, který objevíte přímo vedle skokanských můstků.

Pravě rozmanitost lyžařských tratí dělá z Harrachova rekreační středisko pro ideální rodinnou dovolenou. Na úpatí Čertovy hory najdete lyžařsky vlek „Doplik“, kde se na mírném svahu naučí Vaše děti základům sjezdové techniky. Je osvětlený a umožňuje večerní lyžování.

Harrachov nabízí vice než jen skvěle lyžařské podmínky! K úplně spokojenosti máme pro Vás i Vaše ratolesti připraven pestrý zábavný program, který se odehrává přímo pod sjezdovkou.

Tento víkend se navíc nese v duchu sportu, hudby a zábavy. Nechte se inspirovat a přijeďte se pobavit do Harrachova.

 

Sobota 3.3.2012

 VETERANIADA – akce je z technických důvodů ZRUŠENA!

 

DEN S ČESKÝM ROZHLASEM – u dolní stanice lanovky alfa v Ryžovišti budou pro děti i dospělé připraveny soutěže, písničky na přání, velké množství zajímavých cen a horká čokoláda pro každého.

METAXA PARTY – u horní stanice lanovky alfa v Ryžovišti u stánku s občerstvením hraje DJ ALA, drinky, hudba a spousta zábavy na sněhu.

 

Neděle 4.3.2012

 

ŠKODA PARK 4 x 4 – u dolní stanice lanovky delta na Čertovu horu a na centrálním parkovišti. Celodenní program moderuje Martin Dejdar. Čeká Vás i Vaše děti spousta her a soutěži o hodnotné ceny, testovací jízdy vozy Škoda, koncert slovenské skupiny No Name, maskot Yeti… 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky