Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Cyklobusy křižují Krkonoše

Cyklobusy křižují Krkonoše Provoz letních krkonošských cyklobusů byl opět zahájen. Jejich páteřní linka vede z Harrachova až na Pomezní boudy!

Stalo se již od roku 2004 tradicí, že s počátkem letní sezony se na území českých nejvyšších hor rozjíždějí linky autobusů plně umožňujících přepravu kol. Za tu dobu se staly skutečně oblíbenou službou návštěvníků i obyvatel Krkonoš.

I v letos jejich páteřní linka vede v obou směrech z Harrachova na Pomezní boudy, neboli ze západu na východ Krkonoš a opačně. Přestupními místy jsou pak Hrabačov (možnost přestupu na Horní Mísečky) a Vrchlabí (přestup na cyklobus do Špindlu či Hradce Králové). Na páteřní linku navazují i spoje do Žacléře a Úpice. Se svým bicyklem tak může turista během jediného dne zavítat i do vzdálenějších cílů než je jeho místo pobytu. Cyklobusy jezdí v červnu o víkendových dnech, v červenci a srpnu denně, v září pak vedle víkendů a státního svátku i v každý čtvrtek. Tak vzhůru do pedálů! Více informací naleznete na www.krkonose.eu .  

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky