Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Fotbalové legendy pomůžou postiženým

Fotbalové legendy pomůžou postiženým Harrachovské fotbalové hřiště bude v pátek 13.7.2012 hostit někdejší hvězdy české kopané ve prospěch dobré věci. Přijďte fandit!

Zahrát si exhibičně fotbal v přátelské atmostéře a ještě pomoci dobré věci ve prospěch hendikepovaných občanů. Právě s touto myšlenkou přišla parta několika harrachovských fotbalových příznivců. Výsledkem toho je uspořádání charitativní akce pod názvem „Pomáháme fotbalem“, jež se uskuteční v pátek 13. července 2012 na harrachovském fotbalovém hřišti.

 

Tamní umělý trávník třetí generace bude mít v ten čas ojedinělou možnost pocítit tíhu kopaček někdejších hvězd české kopané jako je, například Horst Siegl, Jiří Novotný a další internacionálové. Ti všichni budou hrát za tým Strahov 1830. Proti nim se naopak postaví legendy harrachovského fotbalu zastoupené v týmech Harrachov A a Stará garda. Začátek prvního zápasu je v 17.00 hodin. Součástí akce bude také vystoupení dvou hudebních skupin, a to Dukla vozovna a Look out. Celá tako akce má veskrze charitativní podtext. Díky velké pomoci našich přátel, kamarádů a sponzorů se celá nashromážděná mnoha tisícová finanční částka rovným dílem rozdělí mezi rodiny harrachovských hendikepovaných občanů. Široká veřejnost se může těšit na skutečně poutavé exhibiční vystoupení fotbalových internacionálů a místních hráčů kopané. Vstup tuto dobročinnou akci je zdarma.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky