Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Happy weekend 7. – 9. 6. 2013

Happy weekend   7. – 9. 6. 2013 Nezadržitelně blíží 3. ročník akce s názvem Happy weekend – neboli Harrachov za polovinu. Takže pokud nevíte, co s víkendem od 7. – 9. 6. 2013 přijeďte si užít Harrachov za poloviční ceny a navíc 8. 6. 2013 s doprovodným programem

Dobrý den z Harrachova,

 

už se nám nezadržitelně blíží 3. ročník akce s názvem Happy weekend – neboli Harrachov za polovinu. Takže pokud nevíte, co s víkendem od 7. – 9. 6. 2013, vezměte svou rodinu, známé, kamarády  a přijeďte si užít Harrachov za poloviční ceny a navíc 8. 6. 2013 s doprovodným programem, který se bude konat v krásném areálu pensionu Bílá voda www.bilavoda.eu (bývalá dětská ozdravovna). Touto akcí bychom chtěli zahájit letní sezonu v Harrachově a ukázat tak návštěvníkům, že strávení letních prázdnin a dovolené nemusí být pouze u vody v nížinách, ale že se dá příjemným způsobem užít i na horách.

 

Během doprovodného programu se navíc budou moci děti zdarma naučit bubnovat v bubenické škole Jury Nedavašky  (místa jsou stále ještě volná), nechat si pomalovat obličeje dle svého přání  – také zdarma, vytvořit si nějaké svoje dílko v tvořivé dílně Krasohled, větší děti si jistě užijí biketrialovou show mistra světa Martina Šimůnka a jeho kolegy Honzy Sladkého, uvidí psí kusy kynologického klubu z Rokytnice nad Jizerou. K tomu všemu bude všem hrát vrchlabská kapela Vacancy.

 

A samozřejmě nebude chybět ani bohaté občerstvení a pivečko.

 

 

DOPROVODNÝ PROGRAM K AKCI HAPPY WEEKEND

HARRACHOV ZA POLOVINU 

 

MÍSTO KONÁNÍ: AREÁL PENZIONU BÍLÁ VODA HARRACHOV

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM 8. 6. 2013

11:00  - 11:45 – Bubenická dílna pro děti (6-10 let) v doprovodu rodičů

12:15 – 13:15 – Bubenická dílna pro děti (11 – 15 let)

13:15 – 14:00 – skupina Vacancy

14:00 – 14:30 – Biketrialová show

14:30 – 15:00 – Dogdancing + dogfrisbee

15:00 – 15:45 – skupina Vacancy

 

Biketrialová show

Jedná se o biketrialovou show dvou profesionálních jezdců této extrémní a divácky velice atraktivní disciplíny – Martina Šimůnka (3x mistr světa) a Jana Sladkého (vítěz českého poháru).
Vystoupení trvá cca 20 minut, oba jezdci během něj komunikují  s diváky pomocí vlastních mikrofonů, takže divák je přímo vtažen do centra dění, což ještě více dodává na atraktivitě vystoupení.
Celá show je postavena tak, aby postupně gradovala. Nechybí výskok na překážku vysokou 150 cm, přejíždění terénního automobilu, seskok z 2,5 metru nebo velice atraktivní přeskakování ležících dobrovolníků.

Po vystoupení většinou ještě probíhá autogramiáda, kdy si každý zájemce odnese foto, nebo podpisovou kartu jezdců na památku.

Přijďte zažít i Vy skvělou show plnou adrenalinu a zábavy!

 

Kapela Vacancy

Do Harrachova k nám zavítá mladá kapela z Vrchlabí, která se zrodila 31. 12. 2010. Pětičlenná skupina Vacancy hraje známé hity od rockových i pop-rockových skupin od 80. let až po současnost. Jejich vystoupení je plné energie a dobré nálady.

 

Kynologický klub z Rokytnice nad Jizerou

Opět k nám do Harrachova zavítají členové z Kynologického klubu Rokytnice nad Jizerou, aby zde ukázali, co lze vše dělat za psí kusy a to doslova. Uvidíte dogdancing (tanec se psy) nebo dogfrisbee (házení létajících disků, které pejsek chytá v ideálním případě ještě ve vzduchu).

 

Bubenická dílna Jury Nedavašky

Proč bubenické dílny:

Většina dětí má větší či menší problémy s rytmickým cítěním. Ze zkušeností Jury Nedavašky, které získal během své praxe učitele, má ověřeno, že děti jsou – co se týče spolupráce v této oblasti – velmi aktivní. Proto se děti budou moci zúčastnit velmi nenáročného vzdělávacího pořadu, ve kterém se Jura Nedavaška věnuje posílení rytmické schopnosti dětí a taktéž zábavnou formou objasňuje základní notaci a hudební názvosloví.

Děti budou rozděleny do dvou kategorií:

6 – 10 let s doprovodem rodičů (kapacita 20 míst)

11 – 15 let (kapacita 20 míst)

 

Upozornění: Vzhledem k omezené kapacitě míst je nutná rezervace předem na e-mailu: referent@harrachov.cz nebo na tel. č. 725 831 363!!!

 

 

Facepainting – malování na obličeje dětí (13:00 – 16:00)

Malování na obličej nebo též facepainting je oblíbený způsob zdobení těla. Tato činnost je zejména oblíbená u dětí. Děti se alespoň na chvíli rádi stanou spidermanem, batmanem, či jinou jimi oblíbenou postavou. A tato přání budou splněna při příležitosti konání akce Happy weekend.

Pro malbu obličejů jsou používány kvalitní barvy značky Snazaroo, které jsou určeny přímo k malování na tělo. Snazaroo barvy jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické. Pro odstranění barvy stačí pouze teplá voda a mýdlo nebo vlhčené ubrousky.

 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky