Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

„Harrachov za polovinu – Happy Weekend" 17.6.-19.6. 2011

„Harrachov za polovinu – Happy Weekend Akce „Harrachov za polovinu – Happy Weekend“ proběhne od pátku 17. 06. do neděle 19. 06. 2011.

Akce „Harrachov za polovinu – Happy Weekend" proběhne od pátku 17. 06. do neděle 19. 06. 2011. Každý návštěvník Harrachova bude mít o tomto víkendu možnost využít adrenalinové a volnočasové aktivity například oblíbené bobové dráhy, lanové dráhy nebo obří houpačky v kombinaci například s návštěvami muzeí, místní sklárny nebo minipivovaru za výrazně nižší, až poloviční ceny. K tomu se přiřazuje i nabídka nižších cen vybraného ubytování a gastronomických služeb.

Bude k tomu postačovat jen zakoupení speciálního víkendového pasu ve formální ceně 50 Kč pro každého návštěvníka (děti do 10-ti let mají pas zdarma) v kanceláři IC KRNAP Harrachov pod autobusovým nádražím a také v budově Rotunda firmy JPK v centru Harrachova. Ke každému víkendovému pasu bude předán manuál s kompletním seznamem „Harrachova za polovinu – Happy Weekendu".

Podle manuálu k víkendovému pasu si návštěvníci Harrachova budou moci sestavit celý víkendový program. Tedy volnočasové aktivity, adrenalinové zážitky, návštěvy muzeí, sklárny, pivovaru, lázní, ale i možnost zajednání ubytování a stravování za podstatně výhodnějších, než pultových cen.

Celá rodina může během harrachovského „Happy Weekendu" ušetřit za prima aktivní víkend až tisíce korun svého rodinného rozpočtu.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky