Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Harrachovské letní pozvánky

Harrachovské letní pozvánky Léto je tu! Zavítejte do Harrachova!

Léto v horách bývá vždy snesitelnější než v žárem vyprahlých městech. Navíc během prázdnin bude Harrachov pořadatelem několika tradičních letních akcí, které stojí za návštěvu.

 

20. až 23. července 2016 – Svatoanenské dřevosochání

V areálu pensionu Bílá Voda vznikat za mocného řevu motorových pil, dlát a rukou šikovných dřevosochařů pravá umělecká díla. Akce bude zakončena sobotní dražbou originálních výtvorů, které vznikly během předchozích dnů, to vše spojeno s bohatým doprovodným programem pro děti i dospělé.

 

23. července 2016 -  Harrachovské pivní slavnosti

Nejen milovníci zlatavého moku si v areálu harrachovské sklárny přijdou při 13. ročníku pivních slavností na své. Žánrové pestrá hudební vystoupení, tradiční pivní soutěže, ale také skákací hrad či dětské dílny zde budou po celý den. Nechybět budou i stánky se všemožným občerstvením a vše zakončeno nočním ohňostrojem.

 

4. a 6. srpna 2016 – Keltská noc

Nejvýše položený český hudební festival s tím nejlepším výhledem. Pod mamutím můstkem na 21. ročníku vystoupí celá řada českých, ale i zahraničních kapel. Zlatým hřebem večera vždy je vždy koncert legendární skupiny Tři sestry, která duchovním nositelem všech ročníků Keltské noci.


13. srpna 2016 – Red bull 400

Již po třetí se v Harrachově pokusí ti nejzdatnější borci vyběhnout na velký skokanský můstek K 120. Registrovaní závodníci budou rozděleni v kategoriích jednotlivců mužů i žen a štafet smíšených, mužských a hasičských (4x100m). Klasická atletická vzdálenost 400m se poběží na vrchol skokanského můstku od konce dopadu až po nájezdovou lavici. Jde o opravdu extrémní závod s maximální atraktivitou

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky