Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Harrachovští fotbalisté pomohou

Harrachovští fotbalisté pomohou Harrachovské fotbalové A mužstvo se zúčastní vánočního turnaje hvězd v pražském Edenu s účastí tváří TV Nova.

V sobotu 20.12 2014 od 9:00 hodin se v pražské Sportovní hale Eden uskuteční charitativní vánoční turnaj hvězd na podporu nadačního fondu Klokánek. Na návštěvníky čeká řada nezapomenutelných zážitků, a to nejen těch sportovních. 

Pod jednou střechou se objeví řada známých osobností ze světa sportovního, ale i kulturního. V jednotlivých zápasech se představí hvězdy televize Nova v čele s moderátory Televizních novin Reyem Korantengem, Martinem Pouvou a Petrem Suchoněm.

Své míčové dovednosti předvedou i herci Leoš Noha či David Suchařípa, zpěvák Vojta Dyk, nebo současní fotbaloví reprezentanti Bořek Dočkal, Lukáš Vácha, Marek Suchý atd.

Pro diváky je připravena řada soutěží, tombola, autogramiáda hvězd, doprovodný program a spousta dalšího. Vánoční atmosféra bude hmatatelná na každém kroku, těšit se můžete například na originální svařák v podání známého experimentátora Ládi Hrušky. Celou akci moderují Lucie Borhyová a Martin Hrdlička.

Této významné benefiční akce se také zúčastní i zástupci fotbalového klubu Harrachov. Za něj nastoupí Láďa Horáček, Roman Bergmann, Ruda Kroupa, Luky Halama, Macan, Medy, Tomáš Vašíček, Sejtko a jako hosté našeho mužstva Horst Siegl ml., Zbyněk Šmerda spolu s dalšími.

Za možnou účast a podporu na této charitativní akci děkuje tímto FK Harrachov Sdružení cestovního ruchu v Harrachově a JPK. Za propagační stránku účasti pak portálu Harrachov-info.cz.

(Titulní obrázek byl použit ze stránek tv.nova)

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky