Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Horko, ale pohoda! – Keltská noc se vydařila

Horko, ale pohoda! – Keltská noc se vydařila 20. ročník oblíbeného hudebního festivalu využilo k zavítání Harrachova několik tisícovek návštěvníků. Za rok na viděnou!!!

Až nebývale velmi horkým počasím podaroval Krakonoš průběh 20. ročníku nejvýše položeného českého hudebního festivalu Keltská noc. Ten proběhl o právě uplynulém víkendu pod harrachovskými skokanskými můstky. A atmosféra zde byla fantastická. Poprvé se tu také jelo na dvě hudební scény, a to na tu hlavní a pak menší v akustickém stanu, v něm vystoupil mj. také zpívající herec Jirka Schmitzer či Lety mimo.

 Na hlavní scéně během pátku a soboty se pak vystřídala více než dvacítka hudebních uskupení, jako například Michal Hrůza, Vypsaná fixa, Horkýže Slíže, Dukla Vozovna, Alkehol či Mňaga a Ždorp. Stálící festivalu je vždy pomyslný zlatý hřeb sobotního večera v podobě vystoupení legendární české kapely Tři sestry, která v tomto roce slaví jubileum 30. let od svého vzniku. Přímo na festivalu  stylově pivem pokřtil frontman kapely Lou Fanánek Hagen CD s videoklipem „Plechový Ježíš“.

 Festival během své dvacetiletky změnil třikrát působiště, od roku 2007 je usazen zatím bez přestávky v Harrachově v areálu velkých skokanských můstků.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky