Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Hurá na lyže do Harrachova!

Hurá na lyže do Harrachova! V Harrachově panují nyní perfektní podmínky pro lyžování všeho druhu. Neváhejte a přijeďte si zalyžovat!

Pokud se v těchto dnech vydáte na lyžování do Harrachova, nebudete litovat. Díky dostatečné sněhové nadílce zde panují výborné podmínky jak pro sjezdaře i běžkaře. Na harrachovských sjezdovkách se nyní aktuálně nachází sněhová pokrývka až do výše 70 centimetrů a všechny lanovky i vleky jsou zde plně v provozu. Navíc po skončených vánočních a novoročních svátcích je tu lyžování prakticky bez front před odbavovacími turnikety. Lanovky a vleky jsou v provozu denně od 8:00 do 16:00 hodin. Večerní lyžování je možné na části osvětlené sjezdovky Červená II (Sportovní areál Harrachov), nebo také v areálu Zákoutí či Amálka v Rýžovišti, a to maximálně do 20:00, resp. 21:00 hodin.

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít 15 km denně strojově upraveného běžeckého závodního okruhu, stejným způsobem je i upravená 22 km běžecká magistrála vedoucí například údolím podél Mumlavy až k Vosecké boudě, jež je upravována pravidelně každý pátek odpoledne a po každém větším sněžením. I ostatní běžecké tratě jsou také velmi dobře sjízdné. Ulehčit si náročnější výstup na hřebenové běžkařské partie můžete za pomocí lanovek na Čertovu horu. Motoristé z řad běžkařů mohou zanechat svůj vůz na centrálním parkovišti u obchvatu města, které je v provozu denně od 7:00 do 19:00 hodin.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky