Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Jaro je tu a v Harrachově se stále lyžuje!

Jaro je tu a v Harrachově se stále lyžuje! Přijeďte si o Velikonocích zalyžovat do Harrachova…

Zatímco s příchodem jara naprostá většina českých lyžařských středisek uzavřela či výrazněji utlumila svůj provoz, Sportovní areál Harrachov jede stále na plné obrátky. A lyžování je zde stále dobré. Hřejivé jarní sluníčko, lyžování naprosto bez front a hustého provozu na sjezdových tratích, a to vše za ceny vedlejší sezony. Tomu se skutečně velmi těžko odolává.

V provozu minimálně do Velikonoc budou obě dvě harrachovské lanovky, neboť současná prognóza počasí a prozatím i na tuto dobu stále slušný návštěvnický zájem tomu všemu přejí. Takže vedle pomlázky si určitě pro návštěvu Harrachova přibalte i sjezdové lyže! Po skončení svátků jara pak nejspíše do poloviny dubna bude jezdit již jen lanovka Delta (Harrachov – Čertova hora) a k ní přiléhající sjezdová trať Červená II.

V rámci regionu západních Krkonoš a Jizerských hor se již po několik sezon zpět stává Harrachov jediným místem, kde se dá důstojně zakončit zimní čas parádní lyžovačkou s neodolatelnou vůní jara jako bonusem!

 

Termínový přehled závěru lyžařské sezony 2015/2016 ve Sportovním areálu Harrachov

Lanová dráha Delta (Harrachov – Čertova hora) a sjezdová trať Červená II – v provozu dle sněhových podmínek a zájmu návštěvníků nejspíše do 17.4. 2016

Lanová dráha Alfa (Ryžoviště – Čertova hora) se sjezdovými tratěmi Červená I, Modrá – v provozu dle sněhových podmínek do 30.3. 2016

 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky