Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Keltská noc v Harrachově

Keltská noc v Harrachově 21. ročník vyhlášeného hudebního festivalu bude stát za to. Nenechte si jej ujít!

 Letošní ročník nejvýše položeného českého hudebního festivalu a díky tomu se pyšnícího přízviskem „S nejlepším výhledem“, Keltská noc, se kvapem blíží. Ten se po několika přesunech v místech svého konání v regionu západních Krkonoš již po mnoho let usídlil v Harrachově. Zde pod velkými skokanskými můstky se tak od čtvrtka 4.8. do soboty 6.8.2016 uskuteční 21. ročník  originální Keltské noci.

  I letos pod harrachovským mamutím můstkem se zde bude hrát na dvou scénách, tedy na klasické hlavní a pobočné malé. Svůj prostor před jistě početným publikem dostanou usvědčené i méně známé účinkující kapely, zde jen namátkou z lákavé nabídky: Arakain, Vypsaná fixa,Wohout, Horkýže Slíže, Oldřich Kaiser a Dáša Vokatá, Ivan Mládek a Bando band a samozřejmě stálice v podobě Tří sester.

 Festival začíná v uvolněném rytmu s volným vstupem ve čtvrtek 4.8.2016 v podvečer. Ostrá část dvoudenní hudební přehlídky pod patronací Jemnostpana Krakonoše začíná pak v pátek 5.8.2016 v 11.30hod dopoledne tradičním vystoupením Krkonošské dechovky a finišovat bude o sobotní noci. Vstupenky můžete stále zakoupit v předprodejích a též pak u pokladen samotného místa konaní Keltské noci. Přijeďte si užít jedinečné hudební festivalové atmosféry kombinované s atraktivitou horského střediska Harrachov.

 Vše potřebné před cestou na jedinečný hudební zážitek do Harrachova naleznete na www.keltskanoc.cz 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky