Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Lanová dráha Delta – Centrum – Čertova Hora bude minimálně do 6.2. 2016 mimo provoz.

Lanová dráha Delta – Centrum – Čertova Hora bude minimálně do 6.2. 2016  mimo provoz. Lanová dráha Delta v centru Harrachova je z důvodu poruchy ložiska minimálně do 6.2. 2016 mimo provoz. O dalším vývoji vás budeme informovat 6.2. 2016

Lanová dráha Delta v centru Harrachova je z důvodu poruchy ložiska minimálně do 6.2. 2016  mimo provoz. O dalším vývoji vás budeme informovat 6.2. 2016

 

Na Čertovu horu vás od 8 do 16 h vyveze sedačková lanovka Alfa na Rýžovišti, v provozu je také lyžařský vlek Doplik v centru od 8 do 20 h. Červená a modrá sjezdovka v Ryžovišti jsou otevřeny a denně upravovány. Červená do centra je otevřena a upravovaná částečně.

 

Ve snaze udržet plynulou průjezdnost silnice na Rýžoviště bude tímto směrem řízena doprava. Počítejte s tím, že po zaplnění parkoviště LD Alfa na Ryžovišti se už autem k lanovce nedostanete. Parkovat můžete v centru u LD Delta a na centrálním městském parkovišti. Odtud dopravu na Ryžoviště a zpět zdarma zajišťuje kyvadlový spoj, který jezdí od 7:30 h z parkoviště LD Delta, přes centrální parkoviště, autobusové nádraží až k LD Alfa.

 

Žádáme o maximální využití této dopravy i využívání skibusu s Harrachov Card a zároveň prosíme, abyste neparkovali na okrajích komunikace vedoucí k Rýžovišti. Děkujeme za pochopení.

LIVE-CAM: http://www.harrachov-info.cz/cz/live-kamera-harrachov/

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky