Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Nové osvětlené fotbalové hřiště

Nové osvětlené fotbalové hřiště V Harrachově bylo dne 5.9. 2010 slavnostně otevřeno nové fotbalové hřiště

V Harrachově bylo 5.9. 2010 otevřeno za přítomnosti Tomáše Ploce (Starosta Harrachova), Přemysla Sobotky (Předseda senátu ČR), Antonína Hájka (Český rekordman v letech na lyžích a člen reprezentace ČR) a Pavla Tomana (ředitele Viessmann ČR) nové osvětlené fotbalové hřiště.

Harrachovská fotbalová aréna prochází několika etapovou rekonstrukcí, doposud zde bylo vedle umělého trávníku třetí generace a umělého osvětlení vybudován tenisový kurt a záhy zde započne přestavba kabin s vybudováním volejbalového hřiště. Celá akce je spolufinancována ze státních prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, investorem akce je TJ Jiskra a finančně tento projekt podpořilo i Město Harrachov.

Areál harrachovského fotbalového hřiště mohou bezplatně využívat (po dohodě se správcem) v Harrachově registrované sportovní kluby či spolky, taktéž místní školská zařízení. Lze jej také komerčně za smluvní ceny pronajmout. Kontakty na objednávky jsou následující: tel.: 481 529 305 nebo 604 233386 (TJ Jiskra). Orientační ceník:

Fotbalové hřiště: 500,-Kč/Hod - 1000,-Kč/Hod

Tenisový/volejbalový kurt: 50,-Kč/Hod - 200,-Kč/Hod

 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky