Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Pomáháme fotbalem 2016

Pomáháme fotbalem 2016 Nejen legendy české kopané kvůli dobré věci zavítají do Harrachova. Přijeďte také!

V první červnovou sobotu bude horské středisko Harrachov doslova fotbalem nabité. Na místním fotbalovém hřišti se totiž v sobotu 4. 6. 2016 po celý den uskuteční 5. ročník charitativní akce Pomáháme fotbalem, a to za aktivní účasti i několika legend české kopané, výběru českých lyžařů i hostů z Polska.  

Za uplynulé čtyři ročníky se pořadatelům podařilo ve prospěch harrachovských hendikepovaných občanů vybrat na financích a darech úctyhodnou částku ve výši 500 tisíc korun. I letošní ročník slibuje díky štědrosti sponzorů velmi zajímavou peněžní částku, s jistotou kolem 100 tisíc korun. Navíc od letoška může každý přispět na kontro transparetního účtu Nadačního fondu Pomáháme fotbalem libovolnou částkou. Harrachovský benefiční den na fotbalovém hřišti započne již v 10:00 hodin dětským dnem a souběžně fotbalovými zápasy. Pro děti zde bude k dispozici mnoho zajímavých atrakcí. Jen namátkou: skákací hrad, chůze po laně, dětská diskotéka, střelba ze vzduchovky, jízdy na koních. Mezi naše nejmenší zavítá i Krakonošova družina. V rámci miniturnaje se proti sobě postupně střetnou tyto týmy: All stars team (za který nastoupí například Jiří Novotný či František Straka), Stará garda Harrachov, mužstvo Libštátu a také výběr Lyžaři (s legendy českého lyžování), NOSPČR Jablonec a polští Tatra Krzeniow Nowy Kosciol. Slavnostní předání benefičního šeku proběhne v 15.hod Sobotní fotbalový den v Harrachově pak zakončí v 20. hodin koncert hudební skupiny Trouble Heroes, VHS a zaspívá i Sagvan Tofi.

„Díky opravdu upřímně projevenému zájmu partnerů a sponzorů bude i letošní ročník Pomáháme fotbalem nadmíru pestrý.  Návštěvníci mohou na místě podpořit tento počin i nákupem upomínkových odznáčků, magnetek a triček Pomáháme fotbalem,“ prozradil spolupořadatel akce Tomáš Vašíček. 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky