Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Prázdninový adrenalin na bobové dráze

Prázdninový adrenalin na bobové dráze Dopřejte svým ratolestem jako odměnu za vysvědčení kupříkladu návštěvu harrachovské bobové dráhy a lezeckého parku. Bobovka letos slaví výročí 10 let svého provozu!

V oblasti outdoor a advanture aktivit v Harrachově bezpochyby hraje prim celoročně provozovaná a oblíbená bodová dráha „Happy World“ s lanovým centrem „Monkey park“. Bobová dráha se nachází v nádherném prostředí na úpatí lesnatého vrchu Hřebínek. Spolu s dopravním zařízením je zhruba 1 km dlouhá, má 17 zatáček a dvě atraktivní nadzemní křížení. Po celé své délce je osvětlená a v zimním čase i vyhřívaná. Nedílnou součástí areálu je i lezecký „Monkey park“ mezi stromy disponující 14 překážkami a jedním dlouhým skluzem na laně.

 

V areálu bobové dráhy na okraji Anenského údolí pohladí návštěvníka po duši též nádherné parkové okolí s jezírkem a rybkami, procházka po lesním parku s lavičkami, který přiléhá k sousedící říčce Kamenici. Z ní je též vyveden zrekonstruovaný původní lesní potůček, který kdysi přiváděl vodu místo vodovodu k jednotlivým chalupám. Na jeho konci je dřevěný vantrok s posuvnými stavidly pro děti, které je s velkou radostí, občas celé zmáčené, ovládají. Menším dětem je zde též určen bezplatný dětský lanový park s lanovou skluzavkou. Nemémě zajímavou atrakcí tohoto zábavního areálu je i strom botovník.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky