Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Přihlaste se i vy do soutěže o nejlepší Novoroční česnečku!

Přihlaste se i vy do soutěže o nejlepší Novoroční česnečku!

I letošní ročník Vánočních trhů, který se bude konat v parku u MěÚ od 22. prosince do 1. ledna vyvrcholí na Nový rok soutěží o nejlepší Novoroční česnečku. A v čem tato soutěž spočívá?

Do této soutěže se může přihlásit nejen provozovatel restaurace, ale každý, kdo uvaří trochu větší „hrnec“ česnečky. O tom, kdo z nich nejlepší česnečku uvaří, rozhodnou návštěvníci této akce, kteří po degustaci všech vzorků vhodí do jedné z očíslovaných nádob zakoupený hlasovací lístek. Hodnotitelé tak do poslední chvíle nevědí, kdo česnečku uvařil. Vybraná částka za hlasovací lístky poputuje opět dětem do harrachovské základní školy. Kuchař, který uvaří nejlepší česnečku získá putovní skleněnou vařečku „Řád novoroční harrachovské česnečky“, vyrobenou v místní sklárně Novosad a syn. Ta mu bude předána z rukou starostky Evy Zbrojové a bude zveřejněn na webových stránkách a Facebooku města i v Harrachovském zpravodaji.

Tak neváhejte a přihlaste se do soutěže i vy! Stačí jen uvařit 10 litrů tradiční či speciální česnečky, právě podle vašeho oblíbeného receptu.

Kontakt: Markéta Novotná, e-mail referent@harrachov.cz, tel. 725 831 363.

 

Markéta Novotná

Referentka cestovního ruchu a propagace

 

 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky