Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Resident Cup 2010

Resident Cup 2010 Resort RESIDENT HARRACHOV pod záštitou Města Harrachov a ve spolu práci s generálními partnery , uspořádal na nově otevřeném hřišti s umělým povrchem 3.gen., 1. Ročník turnaje v male kopané týmů 5+1. Resort RESIDENT HARRACHOV pod záštitou Města Harrachov a ve spolu- práci s generálními partnery restaurací a cocktail barem BLUE CAFÉ a TJ JISKRA HARRACHOV, uspořádal na nově otevřeném hřišti s umělým povrchem 3.gen., 1. Ročník turnaje v male kopané týmů 5+1.
Součástí akce bylo I odpolední sobotní utkání týmu JISKRA HARRACHOV vs. KOKONÍN (3-3), kdy domácí tým oslavil postup do B. třídy Krajského přeboru, na který čekal neuvěřitelných 28. let. Sobotní program pak byl završen večerní venkovní Afterparty s DJ Žílou. Turnaj moderoval svým nezaměnitelným stylem Pavel Novotný, syn známěho baviče Petra Novotného.
Turnaje se vedle domácího týmu STARÁ GARDA HARRACHOV a týmu pořádajícího resortu RESIDENT HARRACHOV zúčastnily mimo jiné I týmy BOHEMIANS 1905 a SLAVIE PRAHA, za které nastoupili trenéři mládeže a někteří managery vedení obou klubů. Přestože se jednalo o přátelský turnaj, na hřišti se odehrávaly lité boje a občas to opravdu jiskřilo. Rozhodčí však situaci vždy uklidnili a zvládli.
Naprosto ideální fotbalové počasí napomohlo velmi kvalitní úrovni turnaje, takže v neděli odpoledne odjížděli všichni účastníci spokojeni a s přáním, aby se turnaj příští rok zopakoval., což pořadatel turnaje přislíbil

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky