Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Road Show SEAT ALHAMBRA

Road Show SEAT ALHAMBRA Seznamte se s novým SEAT Alhambra, Akce SEAT Alhambra roadshow začíná v sobotu 12.2. v 9:30 u dolní stanice lanové dráhy.

Pokud v sobotu 12.2. 2011 dorazíte do Harrachova, vyhledejte SEAT promotým, který Vám představí nový SEAT Alhambra a taky vás provede úžasnými soutěžemi s atraktivními výhrami. Ve chvíli, kdy vyplníte odpovědní lístek, otevírá se Vám nabitý SEAT svět, který zpříjemní Vaše dopoledne a odpoledne s rodinou na horách. Budete moct soutěžit s iPadem a užít si spoustu zábavy se svou partou při natáčení videí. Dovádějte na svahu, soutěžte a užijte si spolu s námi požitek z technologie.
Celým dnem Vás bude provázet moderátor a pohodová hudba. Když se Vám naše hudba nebude zamlouvat, máte k dispozici unikátní zimní SEAT jukebox, který bude hrát dle vašeho přání. Zlatým hřebem dne budou samozřejmě tři krásné nové vozy SEAT Alhambra. Dokonalý přehled o této novince Vám poskytne SEAT promotým, který odpoví na každý Váš dotaz. Samozřejmě myslíme i na Vaše pohodlí a tak se ve stanu můžete zahřát kávou, čajem, horkou čokoládou či Red Bull nápojem Hot shot, udělat si pohodlí na lehátkách a sedacích pytlích a vychutnat si tak plně relax a odpočinek na Vaší dovolené.

Více info na: http://www.seat.cz/

Program akce:

Hlavní stanoviště

Startujeme v 9:30!

Seznamte se s novým SEAT Alhambra, navštivte náš promostan plný technologických novinek a vyhledejte SEAT promotým, který Vám představí nový SEAT Alhambra a taky vás provede úžasnými soutěžemi s atraktivními výhrami.

Ve chvíli, kdy vyplníte odpovědní lístek, otevírá se Vám nabitý SEAT svět, který zpříjemní Vaše dopoledne a odpoledne s rodinou na horách. Budete moct soutěžit s iPadem a užít si spoustu zábavy se svou partou při natáčení videí. Dovádějte na svahu, soutěžte a užijte si spolu s námi požitek z technologie.

Celým dnem Vás bude provázet moderátor a pohodová hudba. Když se Vám naše hudba nebude zamlouvat, máte k dispozici unikátní zimní SEAT jukebox, který bude hrát dle vašeho přání. Zlatým hřebem dne budou samozřejmě tři krásné nové vozy SEAT Alhambra. Dokonalý přehled o této novince Vám poskytne SEAT promotým, který odpoví na každý Váš dotaz.

Samozřejmě myslíme i na Vaše pohodlí a tak se ve stanu můžete zahřát kávou, čajem, horkou čokoládou či Red Bull nápojem Hot shot, udělat si pohodlí na lehátkách a sedacích pytlích a vychutnat si tak plně relax a odpočinek na Vaší dovolené.

Stanoviště – Relax zóna

Když radši trávíte den na svahu, máme pro Vás Relax zónu!

SEAT Vám nabízí zábavu nejen u lanovky ve svém stanu, ale také přímo na sjezdovce. Představte si tu pohodu - vyjedete na vrchol, pohodlně se usadíte a v jukeboxu zvolíte svou oblíbenou píseň. Navíc Vám náš promotér nabídne něco dobrého na zahřátí a Vy si můžete s přáteli zasoutěžit s unikátní hrou SEAT RACE na iPadu.

Nový SEAT Alhambra je rodinné auto, které přináší „až nakažlivý" požitek z technologie. Stejně tak nabitá je naše promotion a proto se mrkněte do záložky KDY a KDE a naplánujte si rodinné lyžování tak abychom se potkali, věřte, že budeme připraveni! Těšíme se na Vaši návštěvu a zaručujeme zábavný SEAT den s novou Alhambrou.

V 16:30 bude akce ukončena, ale nezoufejte, stěhujeme se pouze o sjezdovku dál...

Více info na: http://www.seat.cz/

 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky