Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Skiareál Harrachov se připravuje na zimní sezonu

Skiareál Harrachov se připravuje na zimní sezonu Příchod zimy se blíží. Naplánujte si svůj pobyt v Harrachově.

Již zanedlouho, pokud přírodní podmínky dovolí, započne zimní sezona na harrachovských sjezdových tratích. Prozatím v těchto dnech probíhá odstávka lanové dráhy na Čertovu horu, která se tak připravuje na počátek zimní sezony. Ten je symbolicky naplánován na 15. prosince 2012. Pokud však přírodní podmínky dovolí spustit alespoň sněžná děla, můžeme se dočkat kvalitního lyžování v Harrachově snad i dříve.

 V čase vyčkávání prvních vloček přichází jistě vhod informace, že ceny jízdného lanových drah a vleků se ve Sportovním areálu Harrachov nemění a zůstávají na úrovni sezony předešlé. Což je v době všeobecného růstu cen na všech úrovním jistě příznivá zpráva. Ceník Skipasů ZDE

 Cenným pomocníkem harrachovských vlekařů od této zimní sezony bude nová výkonná rolba značky PRINOTH Leitwolf (o výkonu 320 kW), která vhodně doplní početný tamní strojový park. Jednu rolbu téže značky již Sportovní areál Harrachov vlastní od sezony loňské. Zároveň v letních měsících byl ještě více vylepšen již tak kvalitní systém umělého zasněžování harrachovských sjezdovek. 

 Proto neváhejte a pomaličku si již připravujte své lyžařské vybavení. Na harrachovských sjezdovkách se nejen jemu, ale i Vám bude jistě líbit.

 Oficiálně bude zimní sezona 2012/2013 v Harrachově zahájena v sobotu 15.12.2012 u dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu. Vedle akční ceny lyžování – pouze 350,- za celodenní skipas na osobu – tu zahraje country skupina RANGERS, předváděcí akce firmy Rosignoll a Dynastar ve spolupráci s Classic Ski School a chybět nebude i bohatá nabídka občerstvení za symbolické ceny či zdarma. To vše v čase o 10.00 do 15.00 hodin.

 O aktuálním vývoji v zahájení lyžařské sezony v Harrachově Vás budou informovat naše webové stránky společně se serverem www.skiareal.com.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky