Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Skvělé sněhové podmínky v Harrachově

Skvělé sněhové podmínky v Harrachově Zimní sezona začala, zalyžujte si bez front!

Díky příznivým sněhovým podmínkám byla v úterý 11.12.2012 uvedena do provozu lanová dráha na Čertovu horu v Harrachově. V současné chvíli jek lyžařům dispozici sjezdovka Červená II v celé své délce. Leží na ní dostatečná sněhová pokrývka 60 cm ve směsici technického a přírodního sněhu. Aktuálně Sportovní areál Harrachov zasněžuje na plný výkon další z tamních sjezdovek, a to Modrou v Rýžovišti. Tak aby ona i zbylé sjezdové tratě byly na kvalitní lyžování připraveny v co nejkratší možné době. O aktuálním stavu vás budeme průběžně informovat.

 

Přírodní sněhové podmínky již umožnují i úpravu běžeckých tratí. Na magistrále leží v současné době cca půl metru prachového přemrzlého sněhu. Proto před nadcházejícím víkendem je plánovaná první úprava základního okruhu magistrály v okolí Harrachova.

 

Množství kvalitního přírodního i technického sněhu tak je jistě dostatečným lákadlem k návštěvě Harrachova, kde si určitě odpočinete od předvánočního shonu v cenách ještě mimosezonních. Skvěle se odreagujete při slavnostním zahájení lyžařské sezony  v sobotu 15.12.2012 u dolní stanice lanovky na Čertovu horu. Nejlépe se svařákem v ruce při poslechu Rangers!

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky