Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Veterániáda znovu přiláká úspěšné skokany na lyžích

Veterániáda znovu přiláká úspěšné skokany na lyžích Vidět úspěšné veteránské skokany na lyžích opět v akci bude možné na harrachovských skokanských můstcích K40 a K70. Zúčastní se tuzemští i zahraniční sportovci.

To, že nadšení ze sportu tohoto druhu je možné i v 60 nebo 70 letech, vás přesvědčí veteránští skokané na lyžích 11. března 2017. Přijeďte je povzbudit do areálu středních můstků, sdílené nadšení se vždy násobí.

Veterániádě ve skoku na lyžích v Harrachově nikdy nechybí skvěle připravené můstky, spousta diváků, výborná atmosféra a občerstvení.

 

Lety veteránů se konají na můstcích K40 a K70. Závodníci jsou rozděleni podle data narození do 6 kategorií, přičemž nejstaršímu účastníkovi předchozích ročníků bylo úžasných 70 let.

Atmosféru budete moci nasávat a mohutně povzbuzovat účastníky Veterániády z areálu středních můstků u harrachovského hotelu Skicentrum.

 

Užijte si hory naplno a vydejte se do Harrachova na celý víkend. Zázemí vám k tomu poskytne široká nabídka ubytování v Harrachově.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky