Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Vrácení vstupného FIS WC 10.12. – 12.12. 2010

Vrácení vstupného FIS WC 10.12. – 12.12. 2010 Informace ke způsobu uplatnění/vrácení vstupenek ze zrušené akce FIS SKI JUMPING WORLD CUP 10. -12.12. v Harrachově.

Vážení zákazníci,

Níže naleznete informace ke způsobu uplatnění vstupenek ze zrušené akce BAUHAUS FIS SKI JUMPING WORLD CUP 10. -12.12. v Harrachově.

Zakoupené vstupenky zůstavají platné pro akci BAUHAUS FIS SKI FLYING WORLD CUP / Lety na lyžích 8. - 9.1.2011 v Harrachově, přičemž páteční vstupenky budou platné na sobotní kvalifikaci a VIP vstupenky nebude možné uplatnit.

Pokud nemáte zájem účastnit se Světového poháru v letech na lyžích můžete své vstupenky vrátit do 5.1.2011 společnosti Eventim CZ s.r.o., která je pořadatelem pověřena provést vypořádání. Vstupné se vrací v plné výši, s vyjímkou VIP vstupenek, kde se vrací pouze hodnota vstupného k sezení na Tribunu 1 pro příslušnou vstupenku (so 500,-, ne, permanentka, u dvoudenních kombinací jako permanentka 850,- Kč). Vstupenky zakoupené na místě konání akce lze vracet přes centrálu Eventim.

Ke vstupenkám přiložte vyplněný formulář (viz níže), včetně čísla bankovního účtu, kam odeslat vrácené vstupné.

U vstupenek zakoupených na místě připojte prosím poznámku „zakoupeno na místě" do kolonky číslo objednávky.

www.eventim.cz/obj/media/CZ-eventim/pdf/cs/eventim_cancellation_formx.pdf

Kontaktní adresa:

Eventim.cz
Zákaznický servis
Ostrovní 30
110 00 Praha 1

Vstupenky pořízené na prodejních místech sítě Eventim je třeba vracet na místě jejich zakoupení.

Doporučujeme zaslat Vaše podklady doporučeným dopisem.

Po obdržení se budeme snažit vstupenky co nejrychleji stornovat. Po stornu Vám bude převedena cena vstupenky, kompletní předprodejní poplatek a také objednací poplatek na účet uvedený v přiloženém formuláři, či na platební kartu. Náklady na zaslání nebudou vráceny.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky