Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Vstupenky -FIS SKI JUMPING WORLD CUP HARRACHOV

Vstupenky -FIS SKI JUMPING WORLD CUP HARRACHOV

BAUHAUS FIS SKI JUMPING WORLD CUP HARRACHOV 10.-12.12. 2010 Vstupenky v síti EVENTIM

BAUHAUS FIS SKI JUMPING WORLD CUP HARRACHOV 10.-12.12. 2010

Vstupenky:

http://www.eventim.cz/bauhaus-fis-ski-jumping-world-cup-vstupenky.html?affiliate=ECZ&doc=artistPages/tickets&fun=artist&action=tickets&erid=505782&language=cs

Jak jsme vás již informovali, vstupenky na prosincové závody světového poháru v Harrachově jsou v prodeji. Lístky na světovou sportovní událost si můžete koupit v on-line předprodeji společnosti Eventim - www.eventim.cz.

Děti do 140 cm mají vstup zdarma. Dospělí si mohou vybrat z bohaté nabídky vstupenek ke stání i k sezení. Velmi výhodná je permanentka na všechny tři dny. Na dojezdu můstku K185 budou postaveny občerstvovací stany pro sektor stání s přístupem od lanové dráhy. Levá část arény při pohledu na můstky bude věnována sektoru sezení s přístupem od Skicentra. Tento sektor bude rozdělen na sezení s lavicemi a v nejvyšší cenové relaci na sezení na jednotlivých sedačkách s možností občerstvení v průběhu závodu.

Závody prvního i druhého dne včetně páteční kvalifikace máte šanci vidět už za 500 korun.

Pohodlné sezení na vlastní sedačce a horký nápoj k tomu, to je permanentka na všechny tři dny za 850,- Kč.

Novinkou je prodej VIP vstupenek ve třech cenových relacích. Vstupenky se liší pozicí diváka a úrovní poskytovaného občerstvení. Pro držitele VIP vstupenek v nejvyšší cenové kategorii budou organizovány prohlídky areálu po skupinách, kdy bude možné se podívat do zákulisí vrcholné světové akce WC v Harrachově.

Prosíme diváky, aby se po příjezdu do Harrachova řídili orientačními tabulemi a dodržovali nástupnické sektory pro stání a sezení. Přístup do areálu pro majitele vstupenek k sezení bude od hotelu Skicentrum. Diváci se vstupenkami na tribuny v sektoru stání budou k můstkům přicházet od lanovky.

Na obrázcích si můžete prohlédnout rozmístění jednotlivých diváckých sektorů a vybrat si tak ten pro vás nejvhodnějš

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky