Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Výuka Nordic walking v Harrachově

Výuka Nordic walking v Harrachově Nabízíme výuku Nordic walking v Harrachově pro začátečníky i pokročilé v cenách již od 250,-Kč/Hod.

Pokud plánujete dovolenou, nebo víkend v Harrachově, nabízíme jako jednu z mnoha aktivit kterou si můžete v Harrachově vybrat kurzy Nordic walking.

Výuku Nordic walking se snažíme vždy přizpůsobit schopnostem a možnostem klienta. Je rozdíl mezi skupinovou a individuální formou, přičemž každá má svá specifika. Při individuální výuce je prostor na intenzivnější výklad, ale se zkušeností víme, že ve skupině jsou pokroky u klientů výraznější.

Každá hodina začíná krátkou rozcvičkou, seznámením s výstrojí, správným nastavením výšky holí a vysvětlením speciální techniky chůze, která se používá při Nordic walking.

Průměrně trvá základní nácvik techniky 20 - 30 minut podle šikovnosti klientů. Při chůzi v terénu (krátká procházka nenáročného profilu) postupně a účinně odstraňujeme chyby tak, aby si naši zákazníci osvojili správnou techniku​​. Pro pokročilejší je připraven kondiční program v 3 úrovních:

a, lehký (pro začátečníky a seniory)

b, střední (pro pokročilé a sportovně založených lidí)

c, náročný (pro lidi s dobrou kondicí)

V ceně kurzu je půjčení NW holí zdarma.

Harrachov ubytování – Ceny již od 250,-Kč/Den

Více naleznete zde: http://www.harrachov-info.cz/cz/ubytovani/

Více informací o kurzech Nordic Walking v Harrachově:

Lenka Gabrišová

Tel: +420 608 439 348

Mail: twigy@post.sk

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky