Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Vyzkoušejte si zdarma lyže Rossignol!

Vyzkoušejte si zdarma lyže Rossignol! I letos máte skvělou příležitost zdarma otestovat nejnovější modely lyží Rossignol, tak ji využijte! Osmý ročník Rossignol Demo Tour startuje již 12.-13. 1. 2013 v Harrachově.

Oblíbenou testovací akci Rossignol Demo Tour pro Vás chystáme ve vybraných českých střediscích již osmým rokem. A podobně jako minulé ročníky se můžete těšit na sjezdové lyže z nejnovější kolekce 2012/13, které si můžete zcela zdarma vyzkoušet.

Kromě testování lyží je součástí Rossignol Demo Tour také bohatý doprovodný program. Celým dnem Vás provede zkušený moderátor, který bude zajišťovat hudební doprovod každé akce, a připraveny jsou také hry pro děti i dospělé. Kromě sportovního vybavení budete moci také obdivovat auta od společnosti Ford a ve vybraných střediscích si navíc můžete užít i testovací jízdu s modely Ford 4x4 zdarma.

První letošní testování proběhne již tento víkend 12.-13. 1. 2013 v Harrachově. Pro další informace a termíny navštivte naše stránky www.rossignoltour.cz

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky