Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Wi-Fi HOT-SPOT HARRACHOV

Wi-Fi HOT-SPOT HARRACHOV Rádi bychom Vám poskytli informace o novince v našich službách a to možnosti připojení pomocí HOT-SPOTů. Naším cílem je zpřístupnit Vám pohodlné připojení k internetu nejen po dobu Vaší dovolené v Krkonoších.

Rádi bychom Vám poskytli informace o novince v našich službách a to možnosti připojení pomocí HOT-SPOTů. Naším cílem je zpřístupnit Vám pohodlné připojení k internetu nejen po dobu Vaší dovolené v Krkonoších.

Naše síť pracuje na bázi WiFi, což znamená, že se budete moci připojit s vašimi notebooky, PDA a jinými zařízeními disponujícími WiFi přijímači na místech pokrytých signálem.

Přístup do sítě je možný přes přístupové body - HOT SPOT, kde bude podrobný návod, jak se k síti připojit, veškeré informace o pokrytí a dalších našich službách.

Víme, že na dovolené se čas špatně počítá, proto jsme pro Vás zvolili program, který zahrnuje připojení na celý týden (7 kalendářních dní) bez jakéhokoli omezení. To znamená, že naši síť můžete využívat kdekoli a jak chcete dlouho, bez omezení objemu přenesených dat.

Připojení do sítě NETjoin.cz

Vážení zákazníci, pokud najdete ve Vašem okolí bezdrátovou síť s názvem NetAir-HotSpot, můžete se k ní kdykoli připojit přes tzv. HOTSPOT. 

K připojení je zapotřebí vlastnit notebook nebo desktopový počítač s Wifi přijímačem. Po otevření tabulky se seznamem všech dostupných bezdrátových sítí, vyberte síť NetAir-HotSpot nebo NetAir-Internet, kterou označte a poté dvojklikem nebo klávesou Enter na klávesnici potvrďte připojení.

Nyní spusťte Vámi oblíbený webový prohlížeč a na úvodní stránce se Vám objeví formulář pro přihlášení do internetu - HOTSPOT. Vyplňte uživatelské jméno „Login“ a heslo „Pass“ podle kupónu, který jste jsi zakoupili, popřípadě údajů získaných On-line při platbě prostřednictvím Pay-Pal. Zapsané údaje potvrďte klávesou Enter.

Je-li uživatelské jméno a heslo platné, bude Vám povolen přístup k internetu v rámci sítě NetAir a budete moc plně využívat internetové služby.

Cena za připojení do sítě NETjoin.cz

Cena připojení k síti je 220 Kč (cca 9 Eur) za 7 kalendářních dní. Připojit se můžete kdekoli, kde budete v dosahu signálu sítě NetAir Network.

Čas připojení začne běžet po prvním přihlášení do naší sítě a doba připojení je 7 kalendářních dní. To znamená, že Vás naše síť odpojí po 168 hodinách od prvního připojení bez ohledu na to, kolik hodin budete připojeni. K dispozici máte připojení o rychlosti 2Mbps bez omezení objemu přenesených dat.

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky