Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Závěr lyžařské sezony v Harrachově

Závěr lyžařské sezony v Harrachově Využijte poslední možnost dobrého lyžování ve Skiareálu Harrachov! Zimní sezona zde končí 15.4.2012!

Využijte poslední možnost dobrého lyžování ve Skiareálu Harrachov! Zimní sezona zde končí 15.4.2012!

 

Ochlazení, které nás provázelo celé velikonoční svátky, dokonale přálo stavu harrachovských sjezdovek, a proto i v tomto týdnu na vás tu čeká stále velmi dobré lyžování.  S trochou nadsázky jako na pravém alpském ledovci.  V souladu s plánem je stále v plném provozu lanová dráha z centra Harrachova na Čertovu horu a k ní přilehající sjezdová trať Červená II společně s malým vlekem „Doplik“. To vše ještě v činnosti v čase od 8:00 do 16:00 hodin. Blížící se víkend (14.-15.4.2012) však bude poslední možností sjezdového lyžování v horském středisku Harrachov. Proto neváhejte a naposledy v této zimní sezoně dopřejte možnost harrachovskému sněhovému potěšení vašim lyžím před dlouhým letním spánkem!

 

Od 16.4 do 27.4.2012 bude lanová dráha z Harrachova na Čertovu horu v odstávce a znovu se pak rozjede v sobotu 28.4.2012. To již bude jezdit dle pravidelného režimu letního denního provozu, jehož rozpis naleznete na webových stránkách www.skiareal.com . V čase májových svátků (1.5. a 8.5.) tak již bude ideální možnost využít harrachovské lanovky, například k prvnímu jarnímu výletu na kole či pěšky po vrcholcích západních Krkonoš. 

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky