Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Co chcete zažít

Jsme dvojice a chceme relaxovat

Jsme dvojice a chceme relaxovat

Jste unaveni po všedním shonu a chcete si užít víkend, nebo dovolenou ve dvou? Zde Vám přinášíme několik tipů, jak si dopřát klidný pobyt v Harrachově, hezky se odreagovat od starostí všedních dnů, a věnovat se pouze jeden druhému. Níže Vám představujme několik tipů které Vám pomohou při rezervaci Vaší dovolené.

podívejte se!

Jsme rodina a chceme si užít dovolenou

Jsme rodina a chceme si užít dovolenou

Jste rodina a hledáte to pravé místo pro zimní dovolenou? Harrachov je to pravé místo pro lyžaře, snowboardisty, běžkaře, ale i pro ty, kteří mají rádi telemark. Najdete zde také několik lyžařských škol kde si můžete zlepšit Váš styl pod vedením certifikovaných instruktorů. Výuku si můžete objednat jak v privátních, tak skupinových lekcích. Pokud nemáte vlastní lyže nebo snowboard, není to problém, v Harrachově je několik půjčoven kde si vybere každý. Níže Vám představujme několik tipů které Vám pomohou při rezervaci Vaší dovolené.

podívejte se!

Chci se naučit lyžovat

Chci se naučit lyžovat

Chceš se naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu? Nebo si jen zlepšit techniku a zdokonalit styl? V Harrachově najde vhodného instruktora každý, a nezáleží na tom, zda jste začátečník nebo pokročilý. Využít můžete také testovací centra, a zajezdit si na nejnovějších modelech lyží. Pro opravdu zdatné lyžaře nabízíme možnost užít si super lyžování se špičkovým jezdcem se zkušenostmi ze Světového poháru a účastníkem Zimních olympijských her – Filipem Trejbalem. Níže Vám představujme několik tipů které Vám pomohou při rezervaci Vaší dovolené.

podívejte se!

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky