Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Ubytování | Apartman | Apartmány Sunrise

Apartmány Sunrise


Harrachov 512 46

GPS: °0'0" N, °0'0" E

Sdílet na Facebooku
Apartmány Sunrise
  1. APARTMÁNŮ 0
  2. KAPACITA 0 lůžko
  3. CENTRUM 0 minut
  4. LANOVKA 0 m
  5. VLEK 0 m
  6. CHECK-IN od 14:00
  7. CHECK-OUT do 12:00

Popis apartmánu

Apartmány Sunrise

Apartmán je umístěn v nově postavené apartmánové vile u lesa v klidné čtvrti známé jako Klondajk. Leží cca 500m od centra města a od hlavního lyžařského a skokanského areálu. Na nejbližší běžecké stopy narazíte již po 100 metrech. Přesto se přímo v sousedství nacházejí stylové restaurace s možností příjemného posezení. V centru Harrachova pak mají naši návštěvníci k dispozici obchody s potravinami, sportovním zbožím, rozmanité restaurace, bary, půjčovny sportovních potřeb, poštu, směnárny, v místních hotelích jsou kryté bazény, sauny, whirlpooly, masáže a další služby.

Ubytování v apartmánu

Apartmán je zařízen pro čtyř až pětičlennou rodinu. Skládá se ze dvou obytných místností, balkónu a velké předsíně, přičemž koupelna se sprchovým koutem a WC je samozřejmostí. Má čtyřlůžkovou ložnici, obývací kuchyň s kuchyňským a jídelním koutem a obývací částí. Celková podlahová plocha je cca 55m2. K apartmánu patří také samostatná uzamykatelná komora pro uložení lyží a dalších osobních věcí.

Apartmán je pro pobyt plně vybaven. V ložnici jsou čtyři pevná lůžka, komoda, velká šatní skříň a BTV/SAT. V obývací kuchyni je rozkládací pohovka pro možnost pátého lůžka, stolek a barevná TV/SAT. V kuchyňském koutě je k dispozici kuchyňská linka s nádobím a ostatními potřebami pro vaření a stolování, elektrický čtyřsporák s odsávačem par, varná konvice, toaster, kávovar, lednice a velký oválný jídelní stůl pro pět osob. V předsíni je předsíňová stěna. Na balkóně je plastový nábytek.

Parkování je přímo u domu.


Mapa

Galerie

LAST MINUTE

Hotel Bellevue

od 1400 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 31.5.

Wellness Hotel Svornost

Od 1200 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 2.6.

Orea Resort Sklář

Od 950 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 6.6.

Pension Schäfer

od 600 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 16.6.