Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Ubytování | Pension | Pension Bílá voda

Pension Bílá voda

Anenské údolí 168
Harrachov 512 46

GPS: 50°46'23" N, 15°25'23" E
E-mail: info@harrachov-info.cz

Sdílet na Facebooku
Pension Bílá voda
  1. POKOJŮ 15 pokojů
  2. KAPACITA 45 lůžek
  3. CENTRUM 6 minut
  4. LANOVKA 0 m
  5. VLEK 0 m
  6. CHECK-IN od 14:00
  7. CHECK-OUT do 12:00

Popis pensionu

Penzion Bílá voda

V současné době nabízí Penzion Bílá voda volnou kapacitu pro ubytování jednotlivců, rodin s dětmi i větších skupin (školy v přírodě, zájmová sdružení, lyžařské kurzy, školení, semináře, porady, podniková setkání apod.). Kapacita zařízení je 42, resp. 45 lůžek. Celý interiér prošel generální rekonstrukcí a plně odpovídá požadavkům na kvalitní přechodné ubytování.

Budova leží samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou. Jedná se o atraktivní místo v Anenském údolí v centru Harrachova, avšak na klidném místě s velkým pozemkem. Ten je ideální pro hry, relaxaci i zábavu. Pro ubytované nabízíme snídaně, polopenze i plné penze. Během volného času, kterého budete mít během svého pobytu dostatek, doporučujeme navštívit harrachovské zajímavosti: pivní lázně Harrachov, bowling, sklárna či bobová dráha Harachov.

Atraktivity v okolí pensionu

Budova leží v Anenském údolí poblíž dolní stanice lanové dráhy na Čertovu horu. Stojí samostatně na ostrově mezi potokem Bílá voda a řekou Mumlavou na rozlehlém pozemku, kde je zahrada, hřiště na dětskou kopanou, odbíjenou, košíkovou, pískoviště, houpačky, prolézačky. V bezprostředním okolí jsou vzrostlé stromy, za řekou je les. V řece Mumlavě je přírodní koupaliště. Vysoké kvalitě životního prostředí přispívají nejen zmíněné vodní toky (a tedy poměrně vysoká vzdušná vlhkost) a okolní lesy, ale i ta skutečnost, že celá oblast je plynofikovaná. Kapacita zařízení je 40 až 45 lůžek, děti pobývají ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven toaletou a sprchovým koutem. K dispozici je mimo jiné velká jídelna, herna a učebna, sušárna. Nabízíme plnou penzi, jídelní lístek je zcela podřízen dětské dietě a může být sestaven dle přání ubytovaných. Školám v přírodě a dětským kolektivům poskytujeme zdravotnickou péči.

 

Mapa

Galerie

LAST MINUTE

Hotel Bellevue

od 1400 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 31.5.

Wellness Hotel Svornost

Od 1200 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 2.6.

Orea Resort Sklář

Od 950 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 6.6.

Pension Schäfer

od 600 Kč Osoba/den

Termín: 4.5. - 16.6.