Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

| Ubytování | Pension | Pension Dřevěnka

Pension Dřevěnka

Nový Svět 28
Harrachov 512 46

GPS: 50°46'45" N, 15°24'51" E

Sdílet na Facebooku
Pension Dřevěnka
  1. POKOJŮ 5 pokojů
  2. KAPACITA 12 lůžek
  3. CENTRUM 17 minut
  4. LANOVKA 0 m
  5. VLEK 0 m
  6. CHECK-IN od 14:00
  7. CHECK-OUT do 10:00

Popis pensionu

Penzion Dřevěnka

Penzion a restaurace Dřevěnka se nachází v klidné části města Harrachov, které leží na pomezí Krkonoš a Jizerských hor. Penzion nabízí v Harrachově ubytování v útulně zařízených pokojích, které mají vlastní sociální zařízení (toaleta, sprchový kout, umyvadlo). Ubytovaní hosté mají k dispozici společenskou místnost s TV+Sat a příjemným posezením. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových a jednom čtyřlůžkovém pokoji.

Nabídka pensionu

Penzion Dřevěnka mimo ubytování v Harrachově nabízí ubytovaným hostům i návštěvníkům Harrachova příjemné posezení v klasické krkonošské restauraci. Výběr jídel je z hotových jídel i minutkového menu. Penzion má též v nabídce prodej a grilování čerstvých ryb přímo ze svého rybníčku, který je přímo u domu. Jak se říká – ryba má plavat – v nabídce nechybí domácí moravská vína. Při procházce po Harrachově doporučujeme navštívit tamní zajímavá místa: bobová dráha Harrachov, pivní lázně Harachov, sklárna či bowling.

Restaurace má celkem 35 míst k sezení, je tedy ideální pro pořádání rodinných oslav narozenin, firemních večírků či třídních srazů. Při pěkném počasí jistě potěší posezení na venkovní terase. Pension Dřevěnka byl oceněn Cetifikátem kvality služeb TÜV pro ubytovací a stravovací služby.

Mapa

Galerie

Booking.com


LAST MINUTE

Wellness Hotel Svornost

Od 1200 Kč Osoba/den

Termín: 19.3. - 26.4.

Pension Schäfer

od 600 Kč Osoba/den

Termín: 22.3. - 28.4.

Orea Resort Sklář

Od 1300 Kč Osoba/den

Termín: 18.3. - 28.4.