Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Harrachovské pivo je nejlepší!!

Harrachovské pivo je nejlepší!! Pivovar Harrachov a jeho Pivo světlý ležák František získal prestižní ohodnocení Extra pivní pečeť

Prestižní ohodnocení Extra pivní pečeť získal na nedávných 21. táborských Slavnostech piva a minerálních vod světlý ležák František z harrachovského minipivovaru sklárny Novosad.

Degustátoři mu při finální ochutnávce dali nejvíce hlasů, když hodnotili vítěze všech dvaceti kategorií. Ještě předtím tento vzorek piva zvítězil ve své základní kategorii – světlý ležák z minipivovaru a získal tak i Zlatou pivní pečeť. V této kategorii soutěžilo téměř padesát vzorků. Získání Extra pivní pečeti se předtím nepodařilo žádnému ze soutěžících minipivovarů.

Na Slavnostech piva a minerálních vod v Táboře se představilo přes 100 pivovarů z Česka a zahraničí. Degustátoři celkem ochutnali na 460 vzorků. Piva do soutěží zaslali výrobci ze 13 zemí, mimo jiné například také třeba z Německa, Belgie, Běloruska, Nizozemska, Japonska, Kazachstánu, Maďarska, Polska, Portugalska, Rakouska, Ruska a Skotska.

Vítězné pivo může široká veřejnost ochutnat v pivovarské restauraci harrachovské sklárny. Tam i v recepci podniku lze zakoupit tuto lahodnou dvanáctku stočenou i do originálních plastových láhví. Prakticky nikde jinde vzhledem na kapacitu pivovaru není k dostání.

Nejen znalci dlouhodobě vědí, že harrachovské pivo patří po stránce kvality k české špičce. Je podáváno ke konzumaci jako nefiltrované a nepasterizované z prvotřídních domácích surovin a hlavně z neupravované vody z vlastního více než 200 let starého horského pramene.

Ochutnávku harrachovského piva lze nejlépe spojit s exkurzí do místní historické sklárny a též vyzkoušet zde jedinečné pivní lázně, které zde několik let zdárně fungují. Zkrátka kombinace skla, piva a koupele má rozhodně něco do sebe...

Kontakt:

Pivovar Harrachov

Harrachov 95

512 46 Harrachov

Tel: +420 481 528 100

Web: http://www.harrachov-info.cz/cz/harrachov/pivovar-a-sklarna-harrachov/

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky