Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

V Harrachově se vaří nejlepší pivo!

V Harrachově se vaří nejlepší pivo! Harrachovský ležák František po druhé za sebou získal prestižní ocenění. Přijďte ho ochutnat!

Podruhé za sebou získal prestižní ohodnocení Extra pivní pečeť 2012 na 22. táborských Slavnostech piva světlý ležák František z harrachovského minipivovaru sklárny Novosad a syn. Uspěl tak v konkurenci více jak 100 pivovarů z několika zemí Evropy i mimo ni, kteří zde představili pestrou nabídku světlých, tmavých, polotmavých, ochucených či kvasnicových piv. Stejného úspěchu dosáhl harrachovský ležák na tom samém místě přesně před rokem.

Vítězné pivo může široká veřejnost ochutnat v pivovarské restauraci harrachovské sklárny. Tam i v recepci podniku lze zakoupit tuto lahodnou dvanáctku stočenou i do originálních plastových láhví. Prakticky nikde jinde vzhledem na kapacitu pivovaru není tento mok k dostání.

Nejen znalci dlouhodobě vědí, že harrachovské pivo patří po stránce kvality k české špičce. Je podáváno ke konzumaci jako nefiltrované a nepasterizované z prvotřídních domácích surovin a hlavně z neupravované vody z vlastního více než 200 let starého horského pramene.

Ochutnávku harrachovského piva lze nejlépe spojit s exkurzí do místní historické sklárny a též vyzkoušet zde jedinečné pivní lázně, které zde několik let zdárně fungují. Zkrátka kombinace skla, piva a koupele má rozhodně něco do sebe...

 V letošním roce navíc harrachovská sklárna slaví 300 let od svého založení. Oslavy se uskuteční ve dvou etapách, nejprve 26.5.2012 kdy v jejím areálu proběhne veřejné sklářské sympozium a posléze 21.7.2012 při tradičních pivních slavnostech.

Kontakt:

Pivovar Harrachov

Harrachov 95

512 46 Harrachov

Tel: +420 481 528 100

Web: http://www.harrachov-info.cz/cz/harrachov/pivovar-a-sklarna-harrachov/

Galerie

Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky