Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Penziony Harrachov

Penziony v Harrachově mají velice dlouhou tradici. V Harrachově se nachází 79 kvalitních a většinou novějších penzionů.

Naprostá většina byla rekonstruována nebo postavena po roce 1990, většina penzionů v Harrachově poskytuje ubytování pouze v pokojích s vlastním sociálním zařízením, pokoje jsou vybaveny také televizí se satelitním příjmem a v poslední době bývá standart Wi-Fi připojení k internetu a v některých případech i možnost zapůjčení počítače. Penziony v Harrachově nabízejí velice kvalitní ubytování v Krkonoších za přijatelné ceny.

V letních měsících začínají ceny ubytování již na 250,- Kč za osobu a den se snídaní. V zimních měsících začínají ceny za ubytování v penzionech v Harrachově od 450,- Kč za osobu a den se snídaní. V části Harrachov penziony najdete kompletní přehled všech penzionů které se v Harrachově nacházejí a to včetně popisků, vybavení, cen a také mapy Harrachova s přesnou polohou Vámi vybraného penzionu.

V zimních měsících preferují majitelé penzionů týdenní pobyty s příjezdem a odjezdem vždy v sobotu ale není to samozřejmě pravidlem. Pokud jezdíte rádi na poslední chvíli doporučujeme hledat nabídku ubytování v části last minute penziony Harrachov která se nachází v pravé části Našeho informačního portálu. Věříme že z nabídky penzionů v Harrachově si vybere každý a dovolená v Harrachově splní vaše očekávání.

Kolektiv spolupracovníků informačního portálu Harrachov-Info Vám přeje příjemný pobyt a těšíme se na Vaši další návštěvu.Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky