Léto Zima
CZ

Česky Anglicky Německy Polsky

Wellness hotely Harrachov

Nabízíme všem zájemcům o wellness pobyty v Harrachově a zdravý životní styl ucelený přehled wellness hotelů.

Pokud potřebujete odpočinek po náročném pracovním týdnu nebo nejste úplně fit je wellness víkend na čerstvém horském vzduchu to nejlepší co můžete pro Své tělo udělat. Wellness hotely Harrachov nabízejí nepřeberné množství procedur z kterých si vybere opravdu každý.

Z těch nejhlavnějších Vám můžeme doporučit: rašelinové zábaly, parafínové zábaly, přísadové koupele,a roma masáž, antistresová masáž, baňková masáž, čokoládová masáž, medová masáž, masáž lávovými kameny, reflexní terapie, inhalace, kneippova koupel, podvodní masáž a mnoho dalších procedur. Možné je též základní lékařské vyšetření a vytvoření individuálního relaxačního programu.

Vzhledem k tomu že wellness hotely v Harrachov mají širokou nabídku služeb a procedur doporučujeme ověřit dostupnost ve Vámi vybraném wellness hotelu a eventuálně si procedury zarezervovat s potřebným časovým předstihem. Přímý kontakt na všechny wellness hotely v Harrachově naleznete právě v části wellness hotely Harrachov. Budete mile překvapeni cenou, wellness pobyt v Harrachově se dá pořídit již od 1990,- Kč za víkend. Přijďte pobejt, investice do Vašeho zdraví se Vám vyplatí!

Věříme že wellness hotely Harrachov splní Vaše očekávání a wellness pobyt v některém Harrachovském wellness hotelu si rádi zopakujete.Booking.com

  1. Rezervace ubytování online
  2. Nejlepší cena garantována
  3. Nízké ceny – ušetříte peníze!
  4. Žádné rezervační poplatky